امروز صورت گرفت؛

«مشاور رئیس جمهور» وارد فرودگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو شد

کدخبر : 32019

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، امروز چهارشنبه (2 آذرماه) به منظور بازدید از مناطق محروم و طرح های سرمایه گذاری، عمرانی و زیرساخت های لجستیکی با استقبال مسئولین محلی منطقه، وارد فرودگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو شد.

حجت الله عبدالملکی، در بدو ورود به منطقه آزاد ماکو در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما گفت: ‌این سومین سفر بعد از مناطق آزاد چابهار و اروند است که به منظور بازدید از مناطق محروم و بررسی مسائل و مشکلات منطقه صورت می گیرد.

عبدالملکی، با بیان اینکه در این سفرها دیدار با فعالان اقتصادی و فرهنگی نیز صورت می گیرد، افزود:  تقویت اقتصاد ملی،‌ جذب سرمایه گذاری خارجی، ایجاد اشتغال و صادرات از جمله رسالت های مناطق آزاد است که برای نیل به اهداف یاد شده با تمام توان اقدام خواهیم کرد.

بازدید پروژه فنس کشی منطقه،  پروژه دامپروری ۱۰ هزار رأسی «ارس دام آرشام»، «شهرک صنایع سبک»، «پایانه های لجستیکی مستقر در شهر بازرگان» و بازدید از «شهرک صنعتی شماره یک» در دستور کار مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی قرار دارد.

عبدالملکی در ادامه این سفر با نخبگان و فعالین فرهنگی گام دوم انقلاب و فعالان اقتصادی منطقه دیدار و گفتگو می کند و در جلسه مشترک شورای معاونین و هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ماکو نیز حضور خواهد داشت.

شرکت در جلسه شورای اداری منطقه آزاد ماکو و بازدید از گمرک و مرز بازرگان از دیگر برنامه های سفر مشاور رئیس جمهور به بزرگترین منطقه آزاد کشور است.

 

فرینا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ