گروه مپنا/

دستاوردهای گروه مپنا در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق تهران

کدخبر : 32014

گروه مپنا در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق تهران ضمن ارائه دستاوردهای خود در حوزه صنعت برق در غرفه‌ای اختصاصی، یک قرارداد و یک تفاهم‌نامه را نیز با حضور وزیر نیرو امضا کرد.

قرارداد تأمین تجهیزات، نصب، راه‌اندازی دو واحد گازی MGT-70 و احداث نیروگاه نکا به ظرفیت مجموع 324 مگاوات، میان مدیران عامل گروه مپنا و شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی به امضا رسید. همچنین تفاهم‌نامه ساخت بار اول روتور توربین GE – F9 نیز میان مدیران عامل شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا) به نمایندگی از گروه مپنا و شرکت تولید نیروی برق شهید رجایی امضا شد.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق تهران، فرصتی برای حضور و نمایشِ توانمندی‌های فعالان صنعت راهبردی برق و گسترش روابط با عموم ذی­نفعان و فعالان داخلی و بین‌المللی محسوب می‌شود و گروه مپنا نیز با اختصاص غرفه‌ای وسیع در سالن خلیج فارس با رویکرد عرضه محصولات و خدمات حضور یافته است و نمایندگانی از  حوزه‌های احداث نیروگاه‌های حرارتی و تجدیدپذیر، سرمایه‌گذاری طرح‌های نیروگاهی، تولید تجهیزات اصلی نیروگاه، خدمات تعمیر و نگهداری انواع نیروگاه‌ها، بازرگانی و نیز مدیریت ارتباطات و بازار گروه حضور دارد. همچنین مپنا با اختصاص غرفه‌ای در محوطه باز، به ارائه محصولات و خدمات خود در حوزه‌های انرژی، هوشمندسازی و برقی سازی می‌پردازد.

اطلاع‌رسانی دربارۀ آخرین فناوری‌ها، توجه ویژه به بازطراحی نیروگاه‌های جدید، معرفی قابلیت­های نوین در عرصۀ بهره­برداری از انرژی‌های تجدیدپذیر، بررسی توسعۀ نیروگاه‌های خصوصی و شناسایی فرصت­های موجود در بازارهای داخلی و منطقه‌ای از مهم‌ترین موضوعات مطرح در این نمایشگاه است.

شایان ذکر است بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق تهران، بیست و نهم آبان تا دوم آذر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ