در روز شنبه مورخ 1401.08.28/

تجلی میزبان ” ومعادن ” و ” کگل “

کدخبر : 31957

در روز شنبه مورخ 1401.08.28 شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات میزبان ، مدیرعامل سهامداران عمده خود بود.

جلسه هم اندیشی و بررسی وضعیت معادن متنوع در اختیار و پروژه های سرمایه گذاری شده توسط شرکت تجلی، با حضور مدیران عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات جناب آقای دکتر سعدمحمدی و شرکت معدنی صنعتی گل گهر جناب آقای مهندس عتیقی در مجتمع تجلی برگزار شد.

درابتدا مرتضی علی اکبری ضمن خیرمقدم به حضور دکتر سعدمحمدی و مهندس عتیقی و هیات همراه از کلیه حمایت ها در تصمیم گیری و پشتیبانی همه جانبه از ایشان تشکر و قدردانی کرد.

این جلسه با محوریت بررسی میزان پیشرفت پروژه ها و موانع موجود در امر اجراء مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نکته حائز اهمیت در این جلسه تاکید آقایان به حضور شرکت تجلی در معادن لیتیوم بود و این اقدام شرکت تجلی مورد استقبال سهامداران عمده قرار گرفت.

در همین راستا سعد محمدی به تبین نقشه راه و استراتژی سرمایه گذاری در پروژه ها تاکید نمود و با توجه به ظرفیت شرکت تجلی در ارتباط با حضور در پروژه های جدید رهنمودهای مقتضی را بیان کردند.

سپس عتیقی مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به موانع و چالشهای مرتبط با حوزه معدن پرداخت و نحوه برخورد عملی در جهت مرتفع کردن مشکلات این بخش توضیحات راهبردی را مورد اشاره قرار داد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات پس از بررسی اقدامات و راهکارهای بهره برداری از مجتمع ذغال سنگ گلندرود، به انجام موازی اقدامات اصلاحی در اکتشاف ، استخراج و فروش ذغال سنگ تاکید نمود.

وی در ارتباط با پشتیبانی مالی از پروژه ها گفت: پرداخت ها باید توسط شرکت های سرمایه گذار بر اساس مکانیزم واحد و منوط به پیشرفت در اجراء پروژه ها باشد.

درپایان نیز ایشان ضمن آرزوی موفقیت روزافزون از اقدامات به عمل آمده در کنترل پروژه ها، سرمایه گذاری های انجام شده و همچنین طرح های مطالعاتی تقدیر کردند.

 

روابط عمومی شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ