رئیس سازمان انرژی اتمی در بازدید از غرفه فولاد مبارکه:

حفظ و پایش محیط زیست وظیفه فردی و اجتماعی همه مردم ایران است

کدخبر : 31955

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در بازدید از غرفه شرکت فولاد مبارکه با بیان این که سازمان حفظ محیط زیست یک ارگان مهم برای پایش محیط زیست و اکوسیستم کشور است، گفت: باید با حمایت‌های همه‌جانبه تلاش کنیم سازمان حفظ محیط زیست وظایف خود را در این زمینه قوی‌تر انجام دهد.

محمد اسلامی با اشاره به اهمیت رعایت مسائل زیست‌محیطی و حفظ اکوسیستم در کشور اظهار کرد: محیط زیست، حفظ اکوسیستم و شرایط آب و هوایی در کشور بیانگر این است که تاکنون برای حفظ محیط زیست به‌ خوبی هزینه نکرده‌ایم.

وی با بیان این که هم‌اکنون منابع آبی و آب و هوای در تهران در چه شرایطی قرار دارد، افزود: رعایت محیط زیست اولویت مهم کشور است و همه باید در جهت احیای اکوسیستم و محیط زیست از دست‌رفته تلاش کنیم.

رئیس سازمان انرژی اتمی کشور خاطرنشان کرد: هر صنعتگری برای تولید محصولات خود باید آلاینده‌های آن را کنترل و محصولی تولید نشود که منجر به تخریب محیط زیست شود.

وی اذعان داشت: سازمان حفاظت محیط زیست یک ارگان مهم است که تکلیف فردی، اجتماعی و سازمانی را برای همه در حوزه حفظ محیط زیست یادآوری و آن را پایش می‌کند که باید با حمایت‌های لازم این سازمان بتواند به وظیفه خطیر خود در حوزه حفظ محیط زیست عمل کند.

بهنام کاویانی، رئیس محیط زیست فولاد مبارکه در ادامه بازدید محمد اسلامی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی به همراه علی سلاجقه، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از غرفه این شرکت، در زمینه استفاده انرژی‌های تجدیدپذیر، کاهش مصرف آب، فرایندهای بازچرخانی آب و اقدامات فولاد مبارکه در کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی، گزارشی را ارائه داد.

 

ایراسین

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ