فولاد هرمزگان/

افتخارآفرینی فولاد هرمزگان در جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

کدخبر : 31912

روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که در سالن همایش‌های محیط‌زیست برگزار شد، توانست سه جایزه را در حوزه‌های خبر، گزارش و تبلیغات مکتوب کسب کند.

هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی 18 آبان‌ماه 1401 با حضور مهدی باقریان رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی، خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط عمومی ایران، حسام‌الدین بیان و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی در محل سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط‌زیست برگزار شد.

جشنواره هفدهم در 15 بخش با هدف تبیین و بررسی جایگاه و اهمیت تولید محتوا در فعالیت‌های انتشاراتی برگزار شد. مستندسازی، جایزه خلاقیت، اینفوگرافیک، ویژه‌نامه، صفحه‌آرایی، خبر، مصاحبه، مقاله، سایت، اپلیکیشین، تیتر، کلیپ، سرمقاله، رسانه‌های اجتماعی، انیمیشین، کتاب، تبلیغات مکتوب، پوستر، عکس، کاریکاتور و کارتون، تیزر، برنامه‌ریزی، تحلیل محتوا، بروشور و کاتالوگ و… مهم‌ترین بخش‌هایی بودند که شرکت‌کنندگان برای دریافت جایزه در آن رقابت کردند.

صنعت

در این جشنواره، به بیش از 18 شرکت و سازمان و نیز برگزیدگان روابط عمومی جوایزی اعطا شد و شرکت فولاد هرمزگان نیز موفق شد در حوزه‌های خبر رتبه اول، گزارش رتبه سوم و تبلیغات نیز رتبه سوم را کسب کند.

 

روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ