مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام:

بسیج، تبلور دوباره عدالت خواهی و از خود گذشتگی

کدخبر : 31888

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به مناسبت هفته بسیج پیام صادر نمود.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، در پیامی ضمن تبریک گرامیداشت هفته بسیج عنوان کرد: بسیج تبلور دوباره عدالت خواهی و نشان دادن جلوه جدیدی از ایثار و از خود گذشتگی است.

مهندس اکبر قنبرپور افزود: باید قدردان بسیجیانی بود که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون توانستند با حضوری همه جانبه در تمام صحنه ها و با از خودگذشتگی، افتخار و سر بلندی را برای میهن عزیزمان به ارمغان بیاورند.

وی با اشاره به این جمله امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که" بسیج میقات پا برهنگان معراج اندیشه پاک اسلامی است" تصریح کرد: بسیجیان در طول این سال ها، در دفاع از حریم آزادی و استقلال و حکومت اسلامی همواره حضوری مستمر و پرشور داشته و برای دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب لحظه ای از پا ننشسته اند.

قنبرپور تاکید کرد: امروز نیز که کشور عزیزمان مورد شدید ترین هجمه های دشمنان قرار گرفته، بسیج این شجره طیبه و نهاد اصیل مردمی و انقلابی با همان طراوت و سر زندگی سال‌های آغازین تولد خود، در عرصه‌های مختلف سیاسی، نظامی ،فرهنگی و اجتماعی‌ کشور حضور دارد و با حضور خود توانسته امنیت و آرامش را برای این مرز و بوم به ارمغان بیاورد.

 

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ