با حضور مدیرعامل شرکت ملی مس برگزار شد

مراسم رونمایی از تابلوی شهدای شرکت مس در آستانه هفته بسیج

کدخبر : 31804

مراسم رونمایی از تابلوی شهدای شرکت ملی مس ظهر امروز یکشنبه 29 آبان ماه با حضور دکتر علی رستمی مدیرعامل شرکت ملی مس، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت مس ضمن تشکر از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل و پایگاه بسیج به پاس خدمات ارزنده‌ای که در جهت گسترش فرهنگ بسیج و زنده نگهداشتن آرمان‌های انقلاب اسلامی انجام داده اند،گفت: بدانیم که امنیت مهمترین موضوع هر کشور و جامعه ما محسوب می‌شود و امنیت بالای کشور عزیزمان به دلیل جان نثاری،کوشش، رشادت و فداکاری‌های این عزیزان بوده است.

وی در ادامه گفت: برای قدردانی از شهدا، حداقل کاری که می‌توان کرد راه این عزیزان را ادامه دهیم؛ گاهی اوقات باید از خودمان سوال کنیم اگر این شهیدان الان زنده بودند از ما چه خواسته ای داشتند؟رسیدگی به حقوق مردم، رسیدگی به مستمندان و فقرا، توجه به همکاران و مهر ورزیدن به یکدیگر یا گرفتن دست یکدیگر؟ به طور قطع خواسته شهدا همین موارد است.

دکتر رستمی با بیان این که ابتدا به خودم توصیه می کنم که راه شهدا را ادامه دهم و سپس به دیگران، گفت: باید حواستمان باشد که از مسیر شهدا منحرف نشویم؛ امیدوارم ثواب این اقدامات به روح درگذشتمان برسد و باعث شادی دل شهداء عزیز مان شویم.

وی در پایان با اشاره به نصب تابلوی یادمان شهدای صنعت مس در محل ساختمان مرکزی شرکت ملی صنایع مس ایران، افزود: با این اقدام شایسته همکاران، ذینفعان و مراجع کنندگان متوجه می شوند که این شهدا زمانی همکاران ما بودند و الان نیز فرزندانشان کنار ما راه پدرانشان را ادامه می دهند.

در ادامه این مراسم خانم دکتر دوست‌قرین فرزند شهید ابوالقاسم دوست قرین از شهدای مس در سخنانی از توجه مدیریت شرکت به خانواده معظم شهدا و پاسداشت خانواده این همکاران تقدیر و تشکر کرد.

 

مس پرس

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ