مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم؛

سیمای شهر قشم به المان‌های نورپردازی آراسته شد

کدخبر : 31768

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از نصب المان‌های نورپردازی باهدف زیباسازی فضاها و مناظر شهری در قشم خبر داد.

شریف شریفی نژاد با تأکید بر دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم جهت توجه به سیما و منظر شهر قشم گفت: نورپردازی سطح شهر قشم با هماهنگی معاونت عمرانی و به‌منظور ارتقا جلوه‌های بصری شبانه شهر، با توجه وارد شدن به ایام گردشگرپذیری جزیره و نزدیک شدن رویداد جام جهانی قطر که حضور گردشگران را به دنبال دارد، صورت گرفته است.

وی تأکید کرد: نورپردازی شهری، فضای زیبایی برای شهروندان فراهم می‌کند و علاوه بر آن با کمک به گسترش دامنه دید، ایمنی و امنیت را در محیط شهری افزایش می‌دهد.

به گفته شریفی نژاد، تاکنون ۳۰ درصد پروژه نورپردازی در ورودی‌ها و خروجی‌های شهر، مراکز تجاری، بلوارها و المان‌ها اجرایی شده و این پروژه تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

این مسوول از آغاز رصد مشکلات روشنایی در پارک‌های سطح جزیره خبر داد و افزود: با احصا کاستی‌ها در این نقاط، به‌زودی عملیات تعویض و ترمیم تجهیزات روشنایی در پارک‌ها و  فضاهای گردشگری به انجام می‌رسد.

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: به‌منظور تأمین ایمنی و رفاه ساکنان، در حال پیگیری وضعیت کمبودها در حوزه روشنایی معابر و کوچه‌های بخشی از شهرک‌ها هستیم که به‌زودی اجرایی می‌شود.

 

روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ