معاون رئیس‌جمهور در بازدید از غرفه فولاد مبارکه در نمایشگاه محیط زیست:

فولاد مبارکه الگوی زیست‌محیطی مناسبی برای سایر بنگاه‌های اقتصادی کشور است

کدخبر : 31703

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور گفت: امیدواریم رعایت مسائل زیست‌محیطی در فولاد مبارکه به‌عنوان الگوی مناسبی برای سایر بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌های فعال در این حوزه مورد توجه جدی قرار گیرد.

علی سلاجقه پیش از ظهر امروز در بازدید از غرفه شرکت فولاد مبارکه در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد: تاکنون فولاد مبارکه در راستای حذف و برداشت از منابع آبی در منطقه، دستاوردهای فوق‌العاده‌ای داشته که امیدوارم این دستاوردها در حوزه رعایت مسائل زیست‌محیطی همچنان تداوم داشته باشد.

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان‌ محیط زیست کشور گفت: صنعت فولاد یکی از صنایع پر آب‌بر است اما فولاد مبارکه روند بسیار مناسبی را در زمینه صرفه‌جویی در پیش گرفته و با اجرای بازچرخانی آب‌های مصرفی تاکنون دستاوردهای خوبی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم رعایت مسائل زیست‌محیطی در فولاد مبارکه به‌عنوان الگوی مناسبی برای سایر بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌های فعال در این حوزه مورد توجه جدی قرار گیرد.

شایان ذکر است در زمان حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط زیست، بهنام کاویانی رئیس واحد محیط زیست شرکت فولاد مبارکه اصفهان گزارشی از آخرین وضعیت رعایت مسائل زیست‌محیطی، سرمایه‌گذاری در اجرای پروژه‌های مهم فولاد مبارکه در استان اصفهان در زمینه محیط زیست به معاون رئیس‌جمهور ارائه داد.

 

ایراسین

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ