مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو تاکید کرد:

تولید دانش‌بنیان راهبرد واحدهای تولیدی منطقه

کدخبر : 31648

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شماره یک ماکو گفت: واحدهای تولیدی مستقر در منطقه تولید دانش بنیان را باید راهبرد فعالیت های خود قرار دهند.

حسین گروسی با بیان اینکه باید ظرفیت های اشتغال زایی در حوزه های تولید دانش بنیان را فعال کرد افزود: بازارهای جهانی امروز با شیوه های نوین تجارت، رقابت می کنند و واحدهای تولیدی برای حضور در این بازارها باید خود را ارتقا ببخشند.

وی به لزوم برندسازی محصولات منطقه آزاد ماکو جهت معرفی و حضور در سطح کشور افزود: منطقه آزاد ماکو مستعد سرمایه گذاری و تولید است و راه اندازی زنجیره تولید در این منطقه می تواند صرفه اقتصادی برای کشور و تولیدکنندگان را ایجاد نماید.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو افزود: این سازمان برای اصلاح مشکل تامین مالی تولیدی‌ها پیگیری خواهد کرد چرا که بسیاری مواقع واحدهای تولیدی، مشکل تامین سرمایه در گردش دارند و این موضوع روی میزان تولید، هزینه ‌آن و نیز شرایط بازار اثر معکوس می‌گذارد.

گروسی از واحدهای تولیدی پوشاک برسام،‌دیاناتجارت ریسمان، سارای موکت، کفش ویستا، صنعت فرسازان، پی وی سی ماوی، بتادنت، دومان صنعت غرب، قهوه شاهپور، قهوه ماگوش، خوراک دام و طیور زنجیره طلوع آذربایجان بازدید و از نزدیک با فعالیت های این واحدهای صنعتی آشنا شد.

 

پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ