منطقه ویژه اقتصادی پیام/

ارائه دهندگان خدمات کسب و کار در منطقه ویژه اقتصادی پیام مستقر می شوند

کدخبر : 31622

معاون منطقه ویژه اقتصادی پیام از فراخوانی با هدف جذب ارائه دهندگان خدمات کسب و کار در این منطقه خبر داد.

غلامرضا حمیدی افزود؛ این منطقه در نظر دارد با توجه به اهمیت و نقش خدمات کسب و کار در توسعه کمی و کیفی فعالیت بنگاه های اقتصادی و شرکت های تولیدی مستقر در پیام نسبت به جذب ارائه دهندگان در منطقه اقدام نماید.

وی اضافه کرد: منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با هدف ارتقاء فعالیت ها، توان رقابت پذیری در بازارهای داخلی و خارجی، توسعه فناوری، ارتقای دانش، ساماندهی توانمندی ها و امکانات نسبت به راه اندازی مرکز خدمات کسب و کار اقدام کرده است.

حمیدی ادامه داد: به همین منظور ارائه دهندگان خدمات کسب و کار از جمله فعالان در زمینه های بانکی، بیمه ای، تامین مالی، تبلیغات و اطلاع رسانی، الکترونیک، پیشخوان، پلیس+10، حمل و نقل و پست سریع بین المللی در این مرکز مستقر شوند.

معاون منطقه ویژه اقتصادی ادامه داد: همچنین فعالان در عرصه اشتغال و کاریابی، حسابداری، حسابرسی، مالیات، تامین اجتماعی، بازاریابی، توسعه و تحقیقات بازارهای داخلی و خارجی، آموزش، مدیریتی، حقوقی، فنی و مهندسی، مالکیت معنوی، اختراع و نشان تجاری می توانند از ظرفیت مرکز خدمات کسب و کار برای ارائه خدمات خود بهره گیرند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس سایت شرکت www.payamaviation.irو https://b2n.ir/e27136 (فرم ثبت نام)، https://b2n.ir/b51729 (دفترچه فراخوان) یا شماره های 09125667261 و 02633266027 تماس حاصل نمایند.

منطقه ویژه اقتصادی پیام

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ