دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در بازدید از شعبه بیمه تعاون استان گیلان:

منطق بیمه بر اساس تعاون است

کدخبر : 31592

رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا و دبیرکل سندیکای بیمه گران به همراه تعدادی از مدیران صنعت بیمه از بیمه تعاون استان گیلان بازدید کردند.

در آخرین روز از سفر استانی مسئولین و مدیران ارشد صنعت بیمه از شعبه گیلان بیمه تعاون بازدید و در نشستی با مدیران شعب بیمه استان گیلان گفتگو کردند.

دکتر کریمی در این نشست گفت: توسعه فرهنگ تعاون در ارائه خدمات بسیار خوب است و اگر به آموزه های دینی توجه کنیم، متوجه خواهیم شد که همواره پیامبر عزیزمان به کمک کردن به یکدیگر توصیه فرموده اند.

وی در ادامه گفت: همچنین اقتصاد کلان، توسط تعاونی ها عملی تر خواهد بود و بسیاری از شرکت های بزرگ در حوزه اقتصادی را تعاونی ها تشکیل داده اند.

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران اضافه کرد: در این خصوص باید از شهید بزرگوار بهشتی به نیکی یاد کنیم که در رشد تعاونی ها اثرگذار بودند و هم اکنون نیز، نیازمند اندیشه های اینچنینی هستیم تا بتوانیم سهم اقتصاد تعاونی ها را به 25 درصد برسانیم.

دکتر کریمی در ادامه به صدور مجوز تأسیس بیمه تعاون در زمان تصدی ریاست کلی بیمه مرکزی اشاره کرد و اظهار داشت: منطق بیمه اساساً خود، نوعی تعاون است و بر این اساس بیشتر مصمم شدیم تا تلاش کنیم و با اقناع بورس و نیز تطبیق قوانین، شرکت بیمه تعاون را راه اندازی کنیم.

وی در ادامه از زحمات و تلاش همکاران بیمه تعاون و بخصوص مدیریت بیمه تعاون استان گیلان و جناب آقای دکتر مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون نسبت به نوآوری های مطلوب و توسعه بیمه تعاون قدردانی نمود.

گفتنی است در این نشست جناب آقای  مهندس بهزاد پور رئیس کل بیمه مرکزی رهنمود های خود را بیان فرمودند و همچنین دکتر مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون و دکتر بابازاده مدیر بیمه تعاون استان گیلان نیز گزارشاتی را بیان کردند.

 

روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ