بیمه پاسارگاد/

نشست مدیریت بیمه های مسئولیت با روسای شعب و نمایندگان عمومی منتخب منطقه ۲

کدخبر : 31364

به منظور بررسی مشکلات نمایندگان عمومی و پاسخگویی به سؤالات آن ها و همچنین معرفی بیشتر بیمه های مسئولیت کارگاه یک روزه در هفدهم آبان ماه سال جاری با حضور مهرنوش نجابتی و نازگل ملکی، مدیر و معاون بیمه های مسئولیت شرکت بیمه پاسارگاد در محل سالن آموزش ساختمان مدیریت منطقه ۲ برگزار شد.

در این جلسه که مدیر، معاون، همکاران اداره کنترل و نظارت فنی، روسای شعب و منتخبی از نمایندگان عمومی منطقه حضور داشتند، علی خلیل زاده مدیر منطقه ۲ در ابتدا در سخنانی ضمن بیان اهمیت بیمه های مسئولیت، تعمیم آن در جامعه را موجب حفظ حقوق زیان دیدگان و همچنین پشتیبانی از فعالان اقتصادی و تولیدی دانست. وی اظهار داشت دست اندرکاران بیمه مسئولیت اعم از نمایندگان و کارشناسان بیمه و بیمه گزاران، ملزم به شناسایی فرایند حرفه و کارشان در این حوزه بوده، مسئولیت های احتمالی را مرور و یادآور می شوند. در نتیجه بطور ناخودآگاه افراد وادار خواهند شد در هر مراوده ای آثار مسئولیت رفتاری خود را متوجه شوند و این خود موجب مسئولیت پذیری در جامعه و حتی موجب خود کنترلی افراد می شود.

مدیر منطقه ۲ در بخش دیگری از صحبت های خود با نمایندگان حاضر با بیان اینکه ایجاد درک مشترک از همدیگر موجب هم افزایی و موفقیت بیشتر در بازار بیمه خواهد شد افزود بنده و همکارانم در منطقه این درک و شناخت را از نمایندگان داریم که با آمادگی و امید وارد عرصه نمایندگی بیمه شده اید. میخواهید کار و تلاش کنید و با مشکلات بیرونی از جمله گرانی، افزایش هزینه های اداره دفتر نمایندگی، رقابت غیرحرفه ای برخی از نمایندگان شرکت های بیمه، بی پولی مردم  و مشکلات درونی از جمله استراتژیک بودن بیمه عمر و گمان کم توجهی شرکت به سایر رشته های بیمه ،عدم پشتیبانی شرکت در ارائه نرخ رقابتی و آموزش نمایندگان و کارکنان مواجه اید. از طرفی این انتظار را داریم که نمایندگان نیز این آگاهی و بلوغ فکری را داشته باشند که ما بیمه پاسارگادیم. به لطف خدا و با همت امثال شما جایگاهی کسب کرده ایم که ادعای الگو بودن صنعت بیمه را داریم.

شرکت بیمه فاخری هستیم که در کنار سایر شرکت های گروه مالی عظیم پاسارگاد اعتمام عمومی جامعه را کسب نموده در صدد کسب رتبه بالاترین شرکت بیمه خصوصی می باشیم.  مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای ضمیری ما رامکلف به پشتیبانی از شبکه فروش و نمایندگان با رعایت و انصاف در حفظ حقوق سهامدار، مشتریان، ارباب رجوع و مجریان  که بخشی از مجریان شمائید نموده  اند.قبول کنید ورود به بازارهای آشفته که اساس شرکت را با خطر و زیان مواجه می کند کار غیراصولی است و به الطبع همکاری و همدلی تا جای ممکن موجب رشد و ثبات همدیگر می شود. علی خلیل زاده در بخش پایانی سخنان خود با ارائه تحلیل آمار سال ۱۴۰۰ بازار بیمه کشور و بازار بیمه پاسارگاد و سهم منطقه با اشاره به ضرایب خسارت کلی و ضریب خسارت خوب بیمه های مسئولیت خواستار همکاری بیشتر مدیریت بیمه های مسئولیت شد و اظهار امیدواری کرد با شرایط جدید حتماً شعب منطقه فعال تر از گذشته در بیمه های مسئولیت حضور خواهند یافت.

ایشان حضور مدیریت بیمه های مسئولیت و دبیرکارگروه بیمه های مسئولیت سندیکای بیمه گران ایران و معاون مدیر بیمه های مسئولیت در شهر مشهد و در جمع نمایندگان را نشانه ای از ایجاد شرایط بهتر و همراهی بیشتر با نمایندگان دانست و اظهار امیداواری کرد گفتمانی انجام شود که نتیجه آن رضایت بیشتر شبکه فروش و توسعه بازار بیمه پاسارگاد باشد.

در ادامه جلسه، مهرنوش نجابتی ضمن بیان اینکه این جلسه به منظور شنیدن مشکلات و نقطه نظرات نمایندگان عمومی در حوزه بیمه های مسئولیت و بررسی راه کارهای افزایش پرتفو تشکیل شده، اظهار داشت منطقه ۲ و نمایندگان آن برای ما به لحاظ ایجاد پرتفو و عملکرد از اهمیت خاصی برخوردار است.

مدیر بیمه های مسئولیت، ضمن معرفی محصولات جدید ارائه شده، اقدامات انجام شده در طول یک سال گذشته در این مدیریت و رویکردهای جدید را برای نمایندگان و روسای شعب حاضر در جلسه تشریح نمود.

تعدادی از نمایندگان نیز با اشاره به دغدغه های خود به عنوان مهم ترین چالش های پیش روی شبکه فروش برشمردند و خواستار فراهم شدن شرایطی شدن که امکان رقابت با نمایندگان سایر شرکت های بیمه فراهم گردد.

مدیر و معاون بیمه های مسئولیت ضمن شنیدن نظرات نمایندگان، نسبت به پاسخگویی و رفع ابهامات موجود اقدام و با بیان اینکه علی رغم ضریب خسارت بالای بیمه های مسئولیت که در آمارهای اعلامی بیمه مرکزی به جهت تداخل با بیمه های مسئولیت حمل و نقل به درستی نشان داده نمی شود، قصد و قول ما، همکاری بیشتر با نمایندگان و فراهم شدن بهتر بستر رقابت می باشد، خواستار تمرکز و تلاش بیشتر شبکه فروش بر فروش انواع بیمه های مسئولیت شدند.

در پایان این جلسه که با استقبال و رضایت شرکت کنندگان همراه بود به ابتکار مدیریت منطقه ۲، نشستی صمیمی فی مابین مدیر محترم بیمه های مسئولیت و روسای شعب منطقه نیز برگزار و راهکارهای عملی تحقق اهداف مدنظر مدیریت بیمه های مسئولیت و نیز انتظارات متقابل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ