با حضور دکتر محمدرضا فرزین؛

سرپرست جدید معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران معرفی شد

کدخبر : 31131

با حضور دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، هیات عامل و دیگر مسئولان ارشد بانک ملی ایران، علی رضا گچ پز زاده به عنوان سرپرست جدید معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران معرفی شد.

در این مراسم دکتر محمدرضا فرزین با اهدا لوح ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزشمند محسن امین زارع عضو هیات عامل و معاون پیشین امور ارزی و بین الملل این بانک افزود: با توجه به نگاه جدید در حوزه ارزی و بین الملل بانک نیاز است تا دانش و نیروهای مسلط، جوان و جدیدی به این حوزه تزریق شوند تا با شتاب بیشتری شاهد تحقق اهداف و راهبردهای جدید بانک در این حوزه باشیم.

وی در ادامه با اشاره به این که شعب و بانک های خارج کشور باید محل جذب منابع و سرمایه گذاری ارزی جدید باشند، گفت: با وجود گستردگی نهاد های مالی و تعدد شعب مختلف ارزی بانک ملی ایران در خارج کشور منابع جدید ارزی باید برای سرمایه گذاری و تامین مالی در کشور جذب شوند.

مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان این که مبدا و مقصد تجارت کشور طی ماه های اخیر گسترده شده است، گفت:سرعت بخشی به فعالیت های ارزی بانک در راستای توسعه تجارت خارجی کشور امری لازم و ضروری است .

وی در این مراسم به ارائه خدمات بانک ملی ایران در حوزه ارزی اشاره کرد و گفت: بانک ملی ایران با وجود منابع و شبکه قوی ارزی در خارج کشور می تواند خدمات چشمگیر و قابل توجهی در جهت نقل و انتقال ارز بنگاه های اقتصادی و تامین مالی ارزی طرح های ملی ارائه دهد.

دکتر فرزین در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که از ابتدای امسال تاکنون دستاوردهای مطلوب و مهمی در حوزه ارزی به دست آوردیم اظهارداشت: استفاده و بکارگیری از نیروهای جدید، جوان و خوش فکر در جهت ارتقاء سطح عملکرد و فعالیت های امور ارزی و بین الملل بانک موثر است.

وی در ادامه با بیان این که امسال بانک ملی ایران سهم عمده و قابل توجهی در پرداخت ارز اربعین در شبکه بانکی داشت، یادآور شد: بی شک بخش امور ارزی بانک با حضور مدیریت جدید و همکاران پرتلاش با نگاه به جلو موجب نتایج ارزشمند در بانک خواهند شد.

عباس شفیعی رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران در این مراسم افزود: امیدواریم سرپرست معاون جدید امور ارزی و بین الملل بانک با کمک اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک در موقعیت جدید با ارائه نقشه راه جدید منشأ خدمات مثبت باشند.

 

روابط عمومی بانک ملی ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ