قائم مقام مدیرعامل شرکت فنرسازی زر در امور مهندسی و کیفیت:

فنرسازی زر دانش بنیان شد

کدخبر : 31127

عضو هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل در امور مهندسی و کیفیت شرکت فنرسازی زر از اخذ نشان دانش بنیان خبر داد و گفت: شرکت زر در حوزه طراحی و ساخت انواع فنرهای تخت و پارابولیک خودروهای تجاری و واگن‌های ریلی دانش بنیان شد.

امید حیدری گفت: در راستای نامگذاری سال "تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین" از سوی مقام معظم رهبری و با توجه به تاکید مدیرعامل گروه بر الزام به دانش بنیان شدن شرکت‌ها و تولید محصولات دانش بنیان، شرکت زر با قابلیت طراحی و تجاری سازی  محصولات و دارابودن دانش فنی بالا، موفق به اخذ تأییدیه دانش بنیان تولیدی نوع2 از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد و به جمع شرکت‌های دارنده این تأییدیه پیوست.

حیدری با تاکید بر اینکه دانش بنیان شدن یک مجموعه تولیدی در راستای تولید محصولات اقتصادی بسیار ارزشمند است، گفت: شرط توسعه، تولید دانش بنیان، افزایش کیفیت و بهره‌ وری در تولید است و ارتقاء کیفیت از ویژگی‌های تولید دانش‌بنیان است به نحوی که کیفی‌تر شدن محصولات، قدرت رقابت‌پذیری در بازار، میزان فروش و توان صادرات را افزایش می‌دهد.

او موفقیت اخذ تاییدیه گواهینامه دانش بنیان را مرهون تلاش تمامی کارکنان و دانش فنی مهندسان ومتخصصان و پیگیری‌های مدیرعامل این شرکت دانست.

شایان ذکر است شرکت فنرسازی زر اولین شرکت سازنده فنر است که این نشان را دریافت کرده است و می‌تواند از تسهیلات قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری و اختراعات استفاده کند.

 

سایپانیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ