سمات/

سپرده‌گذاری مرکزی مجمع الکترونیک ۵ ناشر را برگزار کرد

کدخبر : 31105

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه مجمع ۵ ناشر را در شهریور و مهر ماه امسال به صورت الکترونیک با سامانه (دیما) برگزار کرد.

در شهریور و مهر ماه سال جاری مجمع صاحبان سهام 5 شرکت حاضر در بازار سرمایه به صورت الکترونیک از طریق درگاه یکپارچه مجامع الکترونیک «دیما» از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی برگزار شد.

 بر اساس اطلاعات منتشر شده، مجامع شرکت‌های «دکتر عبیدی‌، ساختمان اصفهان‌، افق کوروش‌، سرمایه‌گذاری بوعلی‌ و سرمایه‌گذاری و توسعه خوزستان» با دستور جلسه‌های «تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضای هیات مدیره، افزایش سرمایه و...» در ماه گذشته به صورت الکترونیک توسط سپرده‌گذاری مرکزی برای سهامداران برگزار شد.

 درگاه یکپارچه مجامع الکترونیک در یک نگاه

 این گزارش می افزاید : درگاه یکپارچه مجامع الکترونیک «دیما»، جهت سهولت دسترسی کلیه سهامداران به مجامع عمومی شرکت‌های بورسی و ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به صورت الکترونیک مهیا شده و این سامانه با بهره گیری از فناوری های نوین، بدون محدودیت های جغرافیایی، امکان برگزاری در بستری امن را برای سهامداران فراهم کرده است.

 مزایای سامانه «دیما»

  گفتنی است بهره گیری از بستر سجام جهت احراز هویت سهامداران، شفافیت بالا به واسطه رأی گیری الکترونیکی، امکان حضور نهادهای نظارتی در مجامع به روش الکترونیکی، حضور همزمان سهامداران در چند مجمع، امکان پرسش و پاسخ میان سهامداران و هیات رئیسه مجمع و وجود تالار گفت و گو جهت تعاملات بین سهامداران از مزایای سامانه دیما به شمار می‌رود.

 لازم به ذکر است : سهامداران برای حضور در مجمع الترونیک می بایست در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت شده باشند تا دسترسی آن ها برای ورود به جلسه مجمع فعال شود.

 

روابط عمومی سمات

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ