توسط کارگزاری بانک صنعت و معدن محقق شد؛

تامین منابع مالی چندین واحد صنعتی در استان خراسان شمالی

کدخبر : 31033

نشست تخصصی واحد کالایی کارگزاری بانک صنعت و معدن با هدف رسیدگی و ارائه راه حل برای مشکل تامین منابع مالی برخی از صنایع صبح روز پنجشنبه نوزدهم آبان ماه 1401 برگزار شد.

نشست تخصصی واحد کالایی کارگزاری بانک صنعت و معدن با هدف رسیدگی و ارائه راه حل برای مشکل تامین منابع مالی برخی از صنایع صبح روز پنجشنبه نوزدهم آبان ماه 1401 با حضور سعید پورآبادی رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی، مدیر کل امور اقتصاد و دارایی خراسان شمالی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان شمالی، سرپرست بانک صنعت و معدن استان خراسان شمالی و دیگر مدیران و نمایندگان بخش‌های صنایع خصوصی و دولتی در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

در این جلسه علاوه بر ایجاد تعامل و همکاری دو سویه و گسترش روابط بین مجموعه‌ها، موضوع استفاده از ظرفیت های بازار سرمایه و کارگزاری صنعت و معدن در صنایع استان، ارائه هر گونه خدمات در زمینه بورس کالا به مشتریان، شرکت‌ها و افراد حاضر در جلسه نیز مطرح شد.

همچنین در این جلسه با توجه به مشکل تأمین منابع مالی استان خراسانی شمالی و بجنورد به شرح روش‌های تامین مالی از طریق بازار سرمایه و ارایه امکان تامین منابع از طریق اوراق بدهی (اوراق گام , اخزا , اوراق مرابحه و ...) پرداخته شد و به نقش خدمات کارگزاری بانک صنعت در حوزه تامین منابع مالی نیز اشاره گردید.

در این نشست علاوه بر ارایه خدمات کارگزاری بانک صنعت و معدن در حوزه تامین مالی به عملکرد قابل توجه بورس کالا و نقش و جایگاه کارگزاری در بورس کالا اشاره گردید که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.

همچنین در جلسه یادشده مقرر شد از این پس کارگزاری با هدف شرح و ارائه خدمات خود در بخش های مختلف حضور خود را تقویت نماید و تعاملات بیشتری با فعالان بخش های مختلف صنعتی و نهادهای ذیربط داشته باشد.

 

روابط عمومی بانک صنعت و معدن

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ