کیش/

برگزاری نشست خبری مسابقه بین المللی کارتن و کاریکاتور جام جهانی فوتبال در کیش

کدخبر : 31030

با هدف رونمایی از آثار ارسالی و نحوه برگزاری این رویداد، نشست خبری مسابقه بین المللی کارتن و کاریکاتور جام جهانی فوتبال عصر یکشنبه 22 آبان در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

رضا شجیع مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش " نمایش گالری آثار منتخب در اسکله تفریحی و گالری شهری" را به عنوان دو برنامه پیش بینی شده در این مسابقه معرفی کرد.

شجیع در ادامه سخنان خود، گفت: گالری آثار منتخب جذاب و زیبا در اسکله تفریحی همزمان با آغاز مسابقات جام جهانی به نمایش گذاشته خواهد شد و به طور حتم این رویداد جذاب توجه تمام ساکنان جزیره و گردشگران را به خود جلب خواهد کرد.

وی، اظهار داشت: نمایش گالری شهری نیز یکی دیگر از برنامه های پیش بینی شده در این مسابقه بین المللی است که به مدت دو هفته حدود 30 تابلو و بیلبورد به آثار برتر این مسابقه منقش می شود.

مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، خاطر نشان کرد: آثاری که اکران می شود از کشورهای مختلف است و به عنوان یک پیوست فرهنگی جام جهانی با مشارکت 72 کشور سهم کوچکی در اعتلای فرهنگ کشور به بهانه جام جهانی خواهد داشت.

رضا شجیع، افزود: هفته آینده با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی و مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش این رویداد در کیش برگزار خواهد شد.

شجیع با بیان این که سازمان منطقه آزاد کیش از دیر باز به دنبال برگزاری رویدادها و جشنواره های فاخر در سطح جزیره بود، گفت: مسابقات جام جهانی فوتبال فرصتی مغتنم برای پرداختن به مفاهیم و معناها در قالب هنر و فرهنگ است.

وی ضمن تاکید بر رویکرد این رویداد با مفهوم فوتبال و جام جهانی، تصریح کرد: هدف دیده شدن این مسابقات از زاویه نگاه هنرمندان، کاریکاتوریست ها و به دست هنرمندان است.

رضا شجیع، افزود: کاریکاتورها، کاربردهای مفهومی هستند و موضوع فوتبال را به موضوعی فراتر از سطح زمین سبز و صرفاً یک بازی ساده ارتقاء می‌دهند.

به گفته شجیع این مسابقات نخستین جام جهانی است که مورد توجه صاحبان فرهنگ و هنر قرار گرفته است و از مدت ها قبل در ارتباط با این رویداد تصمیمات لازم اندیشیده شده است.

وی، اظهار داشت: حجم آثار دریافتی و کیفیت آثار و همچنین نقش هنر به ویژه در حوزه ورزش و فوتبال قابل تقدیر است به گونه ای که تعداد 50 آثار که از کیفیت برتری برخوردار بود در این نشست رونمایی شد.

مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن قدردانی از حوزه هنری به عنوان یک نهادی که در ترویج ارزش های انقلاب و ابزار هنر و فرهنگ در این زمینه پیشرو هستند، گفت: شاهد انتشار آثاری فاخر و برگزاری رویدادهای بی نظیری هستیم که نشان از عمق نگاه دست اندرکان این رویداد دارد.

لازم به ذکر است در نشست خبری مسابقه بین المللی کارتن و کاریکاتور جام جهانی فوتبال، علی فروزانفر معاون هنری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، مسعود شجاعی طباطبایی دبیر این جشنواره و محمد نیکجو سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، عزیزاله فرضی پور رئیس مرکز ورزش و تفریحات سالم و رضا اردلان مدیر امور فرهنگی و آموزشی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان حضور داشتند.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ