در بازدید فرمانده پدافند غیر عامل کشور عنوان شد:

تجربه و دانش ذوب آهن اصفهان در پدافند غیرعامل ارزشمند است

کدخبر : 31027

سردار غلامرضا جلالی فرمانده پدافند غیرعامل کل کشور و تعدادی از مسئولین این سازمان، شنبه ۲۱ آبان ماه با حضور در ذوب آهن اصفهان در جلسه ای با مدیر عامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت به گفتگو و تبادل نظر پرداخت و از پروژه احداث تصفیه خانه پساب بازدید نمود .

سردار غلامرضا جلالی فرمانده پدافندغیرعامل کل کشور در این دیدار به تشریح موارد مهمی از سیاست ها و برنامه های این سازمان در کشور پرداخت.

وی با بیان اینکه تهدیدات و حملات دشمن پیچیده بوده و مبارزه با آن هم باید پیچیده و فنی باشد، یادآور شد:  پدافند غیر عامل در محدوده  و قلمرو موضوعات اصلی تهدیدات دشمن و آسیب پذیری ما در برابر این تهدیدات و سیاست های خنثی سازی آن ها بحث می کند.

فرمانده پدافند غیرعامل کل کشور با اشاره به اینکه حملات سایبری دشمن به مراکز تولیدی و از جمله صنعت فولاد نشان دهنده اهمیت این بخش در اقتصاد و زندگی مردم است ، افزود : دشمن برای مقابله با تولید و تضعیف آن از شیوه های مختلف استفاده می کند و از این رو ضروری است که سیاست های لازم جهت جلوگیری از آسیب به تولید در مراکز صنعتی به کار گرفته شود.  

وی افزود: ذوب آهن اصفهان با دانش و تجربه ارزشمند در عرصه های تولید و زیر ساخت های مناسب در زمینه پدافند غیر عامل، موفقیت های خود را ادامه می دهد.

غلامرضا جلالی فرمانده پدافند کل کشور اظهار داشت: امروز شاهد یک جبهه و جنگ ترکیبی علیه انقلاب اسلامی  و مردم هستیم . بنابر این  لازم است با به کارگیری طرح های اضطراری و ضد تهدید، حفظ تدارک و تامین مواد اولیه ،تقویت برگشت پذیری سیستم ها بعد از حوادث ، برگزاری دوره های آموزشی و اجرای مانورهای آزمایشی  در مقابل دشمن و بحران ها ایستادگی کنیم.

مهندس رخصتی در این بازدید با اشاره به اهمیت پدافند غیر عامل در کشور گفت:  در شرایط بروز هرگونه بحران در جامعه و در سطح شرکت ها و مراکز تولیدی، پدافند غیر عامل و اقدام به موقع نیروهای مربوطه، نجات دهنده جوامع درگیر بحران خواهد بود.

وی افزود : در حمله سایبری اخیر دشمن به بعضی از مراکز صنعتی کشور ، ذوب آهن اصفهان به دلیل داشتن زیر ساخت های قوی و به کارگیری دقیق دستورالعمل های پدافند غیر عامل ، از این حمله سایبری آسیب ندید.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان افزود: در شرایط کنونی آمادگی همکاران و به کارگیری ایده های منطقی و کارشناسی شده پدافند غیر عامل، خرابکاری ها و توطئه های دشمنان  داخلی و خارجی را خنثی می کند.

همایش پدافند غیر عامل مدیران ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه

در ادامه این بازدید ، همایش پدافند غیر عامل مدیران ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه در سالن همایش های مرکز تحقیق و توسعه فولاد مبارکه با حضور سردار غلامرضا جلالی فرمانده پدافند غیرعامل کل کشور ، مهندس رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ، دکتر محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه و جمعی از مسئولین این دوشرکت برگزار شد .

سردار جلالی در این همایش گفت : استراتژی دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران ، فشارهمه جانبه و حداکثری تا آستانه جنگ است .

وی افزود : این امر نشان می دهد که قدرت نظامی و دفاعی کشور ما توان ایجاد بازدارندگی در مقابل جنگ را دارد .

فرمانده پدافند غیرعامل کل کشور اظهار داشت : اراده و قدرت پاسخگویی سازماندهی شده نسبت به حملات دشمن در جمهوری اسلامی وجود دارد،دشمن با استفاده از ظرفیت های نفوذ از درون و توسعه نفوذ درصدد به وجود آوردن یک جنگ ترکیبی علیه جمهوری اسلامی است .

در این همایش از فعالان حوزه پدافند غیرعامل در دو واحد صنعتی ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه تجلیل به عمل آمد .

 

روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ