گروه سایپا/

شرکت قالب ها در مسیر بهره‌وری/ بهبود رکورد تولید قطعات پرسی

کدخبر : 31022

شرکت قالب های بزرگ صنعتی سایپا با تدوین برنامه‌ای منسجم و هدفمند با تولید نزدیک به یک میلیون و 200 هزار قطعه تا پایان مهرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، در تولید قطعات پرسی رکورد زد.

معاون تولید شرکت قالب های بزرگ صنعتی سایپا گفت: آمار تولید قطعات پرسی سالن پرس‌شاپ شرکت قالب های بزرگ صنعتی سایپا در هفت ماهه نخست سال جاری با افزایش 19 درصدی تولید قطعه و 21 درصدی ضرب همراه شده است.

حمید صبح‌دار افزود: در هفت‌ماهه امسال، بالاترین میزان تولید و تعداد ضرب قطعات پرسی مربوط به شهریور سال 1401 بوده که تولید قطعه در این ماه با تعداد 226 هزار و 287 قطعه و تعداد ضرب 895 هزار و 688 ضرب بوده است.

او تصریح کرد: در مدت هفت‌ماهه نخست سال 1401 تولید قطعات پرسی در سالن های تولید شرکت قالب های بزرگ صنعتی سایپا در مجموع تعداد یک میلیون و 199 هزار و 648 قطعه و تعداد ضرب نیز با مجموع ضرب 9 میلیون 644 هزار و 968 ضرب انجام شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 1400 به ترتیب افزایش 19 درصدی و 21 درصدی حاصل شده است.

معاون تولید شرکت قالب های بزرگ صنعتی سایپا افزود: مجموع MPS هدف گذاری شده تولید قطعات در سال جاری تعداد یک میلیون و 353 هزار و 259 قطعه است که تعداد یک میلیون 196 هزار و 648 قطعه تا پایان مهرماه سال جاری تولید شده است و طبق عملکرد معاونت تولید تا پایان مهرماه سال جاری 88.6 درصد برنامه تولید قطعات پرسی محقق شده است.

صبح‌دار گفت: از ابتدای سال جاری با پیگیری‌های صورت گرفته جهت تعمیرات لیفتراک های از رده خارج شده داخلی نیاز به تعداد 6 دستگاه لیفتراک پیمانکار‌ مرتفع شده است که کاهش هزینه‌ی‌ 21 میلیارد ریالی را در هفت‌ماهه نخست سال جاری در بر داشته است.

 

سایپانیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ