رئیس شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس خبر داد؛

اختصاص مبلغ 200 میلیارد ریال به ورزش و آموزش و پرورش جنوب استان بوشهر

کدخبر : 31002

شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس مبلغ 200 میلیارد ریال به ورزش و آموزش و پرورش جنوب استان بوشهر اختصاص داد.

دکتر حجت نظری با اعلام این خبر گفت: در پی بازدید های صورت گرفته از مدارس شهرستان های عسلویه، کنگان، دیر و جم و آشنایی با برخی مشکلات مدارس این شهرستان ها با هماهنگی فرمانداران محترم و روسای آموزش و پرورش این شهرستان ها، به منظور رفع نیاز های فوری و فراهم آوردن شرایط بازگشایی مدارس ، مبلغ 100 میلیارد ریال به حوزه آموزش و پرورش این شهرستان ها اختصاص یافت.

رئیس شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس تصریح کرد: مبالغ اختصاص یافته به مدارس بر اساس سرانه های دانش آموزی هر شهرستان مشخص شده ودر حال پرداخت به آموزش و پرورش های مذکور می باشد.

دکتر حجت نظری همچنین با اشاره به برخی نیاز های ورزشی شهرستان های جنوب استان بوشهر تصریح کرد: پس از برگزاری نشست با مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان بوشهر و بازدید از زیر ساخت های ورزشی شهرستان های جنوبی، به منظور رفع برخی نیاز های ورزشکاران و هیات های ورزشی تصمیم به اختصاص مبلغ 100 میلیارد در جهت کمک به ورزش جنوب استان گرفته شد که پس از نیاز سنجی این مبالغ به زودی به ورزش جنوب استان پرداخت خواهد شد.

این مبالغ در راستای خرید دارایی های سرمایه ای و به منظور توسعه فعالیت های آموزش و پرورش و ورزش و جوانان اختصاص یافته است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ