مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا خبر داد

گروه سایپا تمامی مسیرهای حرکتی زائران اربعین حسینی را پوشش می دهد

کدخبر : 26659

مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا از اجرای طرح خدمات اربعین حسینی گروه خودرو سازی سایپا خبر داد.

کامبیز قلی زاده با اعلام این خبر گفت: طرح اربعین حسینی از 16 شهریورماه آغاز و تا  28 شهریور ماه به مدت 13 روز ادامه خواهد داشت.

او افزود: در طول اجرای این طرح، بیش از چهل واحد امدادی مشتمل بر پایگاه های شبانه‌روزی، پایگاه های درون شهری، واحد امدادی روزانه و شبانه و خودروسوار در 4 محور مرزی شلمچه، چزابه، مهران و قصرشیرین به منظور ارائه خدمات امدادی به زائران عزیز و سایر هموطنان حضور خواهند داشت و ارائه خدمات امدادی در این مرزها به صورت رایگان به تمامی خودروهای عازم نقاط مرزی صورت می‌گیرد و در صورت ارائه خدمت، تنها هزینه قطعات یدکی اخذ خواهد شد.

قلی زاده با اشاره به همکاری سایر ارگان ها، تصریح کرد: بر اساس رایزنی های صورت پذیرفته درجهت هر چه بهتر برگزار شدن این طرح، گروه خودروسازی سایپا در جهت هم افزایی با استانداری ها و فرمانداری های هم مرز با کشور عراق، ستاد عتبات عالیات، پلیس راهور، بسیج و ستاد اجرایی همکاری نزدیکی خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت امدادخودروسایپا خاطر نشان کرد: در طرح اربعین حسینی سال 1401 گروه خودروسازی سایپا، خدمات امدادی به تمامی خودروهای تولیدی گروه سایپا در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی جنوب و جنوب غربی کشور به صورت رایگان ارائه می شود.

خودرو

او فرآیند پشتیبانی از طرح خدمات و امداد اربعین حسینی را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: در زمان 13روزه ی طرح،  واحد کنترل و نظارت شرکت امدادخودرو سایپا  بر نحوه ارائه خدمات امدادی نظارت خواهد داشت.

در پایان خاطر نشان می شود هموطنان عزیز جهت دریافت خدمات امدادی، بیان نظرها و پیشنهادهای خود می توانند در تمام ساعات شبانه روز با شماره 096550 و 84444-021 و یا به پرتال اینترنتی شرکت به نشانی www.emdadsaipa.ir مراجعه کنند.

همچنین مشتریان محترم می توانند جهت انجام بازدید فنی پیش از سفر با شماره 84444-021 خدمات خودرو در محل تماس حاصل کنند.  

 

سایپانیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه