با حضور مدیرعامل شستا صورت پذیرفت؛

افتتاح محصول جدید شرکت لوازم خانگی پارس

کدخبر : 26625

با حضور مدیرعامل شستا در شرکت لوازم خانگی پارس خط تولید یخچال فریزر ۱۳ فوت دو درب در شرکت لوازم خانگی پارس افتتاح شد.

روز دوشنبه در مراسمی با حضور ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، محمدی مدیرعامل صنایع عمومی تامین و محمدزاده مدیرعامل شرکت لوازم خانگی پارس، از یخچال فریزر دو درب ۱۳ فوت رونمایی شد.

ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا در مراسم رونمایی از محصول جدید 13 فوت شرکت لوازم خانگی پارس در جمع کارگران و مهندسان این شرکت گفت: تولید ستون فقرات سرمایه گذاری های ما است. ما در جهت افزایش جهش تولید در شرکت‌هایی مانند لوازم خانگی پارس که ظرفیت های خاموش داشتند برنامه‌ریزی خود را متمرکز کرده‌ایم.

مدیرعامل شستا در ارتباط با لوازم خانگی پارس گفت: همانطور که می‌گویند «پارسی را پاس بداریم» اگر می‌خواهیم «پارس را پاس بداریم باید لوازم خانگی پارس را پاس بداریم» و این می‌تواند شعار اصلی شرکت در بسط و گسترش هرچه بیشتر این شرکت باشد.

بازیان با بیان اینکه باید کاری کنیم که خانواده های ایرانی انتخاب اولشان پارس باشد گفت: کارخانه ای موفق است که خریدار پشت نوبتی داشته باشد و شرکت لوازم خانگی پارس باید با تنوع بخشیدن به تولید و افزایش کیفیت محصول کاری کند که ایرانی ها در نوبت خرید محصولات آن باشند و در هر خانه چند مدل از این کالاها دیده شود.

این یخچال فریزر جدید با بهره گیری از قطعات و نمای ظاهری جدید در مدت شش ماه طراحی و تولید شده و از سیستم تبرید( سرمایشی) بهینه شده نیز برخوردار است.محصول جدید شرکت لوازم خانگی پارس با مصرف انرژی A پلاس از یخچال های مشابه خارجی تا ۵۰ درصد ارزانتر است.با افتتاح خط جدید در شرکت لوازم خانگی پارس سالانه ۲۰ هزار دستگاه یخچال فریزر دو درب تولید و روانه بازار می شود.برای راه اندازی این خط تولید ۵ میلیارد تومان هزینه شده است.در حال حاضر سالانه ۲۵۰ هزار دستگاه انواع یخچال و یخچال فریزر در اندازه های ۶ فوت تا ۱۶ فوت در این واحد صنعتی تولید می شود.شایسته ذکر است در طرح توسعه شرکت لوازم خانگی پارس تولید یخچال فریزر دوقلو با ظاهر جدید و درب تخت و آبسرد کن شهری ( فیس لیفت)پیش بینی شده که در سال آینده وارد بازار خواهد شد.

بومی سازی قطعات وارداتی در دستور کار قرارگیرد

ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی صبح امروز با سفر به استان قزوین از شرکت های تابعه شستا در این استان بازدید و از نزدیک در جریان آخرین اقدامات قرار گرفت.

ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی صبح امروز از شرکت های لوازم خانگی پارس و پارس الکتریک از شرکت های تابعه هلدینگ صنایع عمومی بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید با اشاره بر لزوم تحول در تولید و بومی سازی تکنولوژی گفت: امروز در مجموعه های تولیدی باید با اتکا بر دانش نخبگان و استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان ، بستر لازم برای تولید قطعات در داخل کشور و بومی سازی تکنولوژی فراهم شود.

وی افزود:  در مجوعه هایی نظیر پارس الکتریک و شرکت لوازم خانگی پارس، لازم است از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان برای تولید قطعات و کاهش وابستگی به شرکت های خارجی استفاده شود. این مهم از اولویت های ما درشستا است که به جد آن را پیگیری می‌کنیم.

بازیان با اشاره به لزوم توسعه بازار اظهار داشت: توسعه بازار اولویت دیگری است که باید درنظر گرفته شود . در این خصوص باید با هم افزایی با شرکت های درون گروهی و برون گروهی بازار مناسب برای ارائه محصولات را ایجاد کرد . افزایش کیفیت و ارائه محصولات به روز امری مهم در توسعه بازار و افزایش فروش محصولات است.

 

شستا رسانه

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه