مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران:

راه شهدا در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ادامه دارد

کدخبر : 26271

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در دیدار با خانواده شهیدان نجفی و قاضی‌خانی گفت: هر چه که امروز داریم مدیون از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران است. وصایای شهدا چراغ راه ماست و در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همه تلاش خود را می‌کنیم که در مسیر شهدا گام برداریم.

دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک به مناسبت هفته دولت با حضور در منزل شهیدان «نجفی» و «قاضی‌خانی» با اعضای خانواده این شهدای مدافع حرم دیدار و گفت‌وگو کرد.

شمسی‌نژاد در این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد، ضمن گرامیداشت مقام شهیدان نجفی و قاضی‌خانی گفت: بی‌شک شهدا نزد خداوند مقام والایی دارند، به‌طوری که در سوره آل عمران ذکر شده که کشته‌شدگان در راه خدا زنده‌اند و نزد پروردگار روزی دارند.

وی اظهار داشت: خانواده شهدا نیز با تقدیم فرزندان عزیز خود در راه دفاع از انقلاب اسلامی، ایران عزیز و دفاع از حریم آل الله و اهل بیت علیهم السلام از خودگذشتگی بزرگی انجام دادند.

شمسی‌نژاد گفت: اگر فداکاری‌های شهدا و ایثارگران نبود، آرامش و امنیت امروز ما نیز وجود نداشت. هر چه که امروز داریم مدیون از خودگذشتگی شهداست. اگر امثال فرزندان شیرمرد شما نبودند، امنیت در منطقه نبود.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تأکید کرد: شهدای مظلوم مدافع حرم، پرچم اسلام، ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سطح منطقه و جهان برافراشتند و دلیرمردی و رشادت‌های این مردان بزرگ بود که بساط تروریست‌های داعش را از منطقه برچید و امروزمان را مدیون این شهیدان هستیم. در آینده از رشادت‌های مدافعان حرم و کار بزرگ آن‌ها بیشتر خواهیم شنید.

وی خاطرنشان ساخت: وصایای شهدا چراغ راه ماست و در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همه تلاش خود را به کار می گیریم که در مسیر شهدا گام برداریم.

مادر شهید نجفی نیز در این دیدار به ‌بیان سجایای اخلاقی و خاطراتی از این شهید والامقام پرداخت‎ و گفت: وی علاقه خاصی به شهدای گمنام داشت و روزهای آخر مدام تمنا می‌کرد که مادر برایم دعا کن تا مشکل بزرگم حل شود.

مادر شهید با چشمان گریان ادامه داد: مشکلش همان آرزوی شهادت بود. حتی در زمان اعزام نیز مدام گوشزد می‌کرد که مزدوران آمریکا و تروریست‌ها در سوریه هستند و باید نابود شوند.

شهید مهدی قاضی‌خانی متولد سال ۱۳۶۴ بود و سال ۱۳۹۴ در جبهه خان طومان سوریه و در نبرد با تروریست‌ها به شهادت رسید. از این شهید ۳ فرزند با نام‌های محمدیاسین، محمدمتین و نهال به یادگار مانده است.

همچنین شهید میثم نجفی نیز متولد سال ۱۳۶۷ بود که سال ۱۳۹۴ در حلب سوریه طی عملیاتی به شهادت رسید. از این شهید والامقام نیز یک دخر خانم به یادگار مانده که چند روز پس از شهادت پدرش چشم به جهان گشوده است.

در این دیدار لوح تقدیری نیز به رسم یادبود از سوی دکتر شمسی‌نژاد به خانواده معظم این ‌شهیدان تقدیم شد‎

 

روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه