خطاب به جامعه صادراتی کشور، مشتریان و همکاران؛

پیام دکتر حسینی به مناسبت سی و یکمین سالگرد تاسیس بانک توسعه صادرات ایران

کدخبر : 22587

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران به مناسبت سی ویکمین سالگرد تاسیس این بانک، خطاب به جامعه صادراتی کشور، مشتریان و همکاران پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام دکتر حسینی بدین شرح است:

صادرکنندگان گرامی، مشتریان عزیز و همکاران تلاشگر

در آستانه فرارسیدن سالروز تاسیس بانک توسعه صادرات ایران و در سالی که " تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین" نام گرفته، این بانک درصدد است تا یکی از اهداف راهبردی دولت سیزدهم مبنی بر افزایش سازوکارهای کارآمد هدایت نقدینگی به سمت تولید را در قالب زنجیره ارزش صادرات نشانه گیری کند.

بانک توسعه صادرات ایران با هدف افزایش صادرات غیرنفتی، ایجاد ارزش افزوده و درآمدهای ارزی پایدار برای کشور، بیش از گذشته در خدمت تامین مالی شرکت های دانش بنیان، پروژه­های توسعه ای و بخش‌های تولیدی با مزیت رقابتی است. رشد 10 درصدی تسهیلات اعطایی به شرکتهای دانش بنیان در سال گذشته نیز بیانگر اهتمام و دوراندیشی اگزیم بانک ایران نسبت به ضرورت ها و الزامات توجه به این امر مهم و نقش آفرین در تحقق دیپلماسی اقتصادی کشور است.

اینجانب به نمایندگی از اعضای هیات مدیره و مدیران، فرارسیدن 19 تیرماه سالروز تأسیس این نهاد اثرگذار صادراتی را حضور تمامی همکاران و صادرکنندگان عزیز تبریک گفته و موفقیت این مجموعه را در جهت تحقق اهداف کلان تجارت بین الملل از خداوند منان خواستارم.

سیدعلی حسینی

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران

 

روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
خبرداغ روز
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه