در جلسه دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با فرماندار خمیر مطرح شد؛

بهبود فرآیند خدمت‌رسانی به گردشگران با هم‌افزایی قشم و خمیر

کدخبر : 22200

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: توسعه همکاری بین پهل و قشم نویدبخش ارایه خدمات شایسته‌تر به گردشگران است.

افشار فتح الهی در حاشیه بازدید از مناطق زلزله‌زده، با فرماندار این شهرستان دیدار کرد.

وی در این جلسه ضمن اعلام آمادگی سازمان منطقه آزاد قشم برای تأمین بخشی از نیازهای هم‌وطنان در روستاهای  آسیب‌دیده بیان داشت: روحیه تعامل، بهترین راهکار جهت باز کردن گره‌های کوچکی است که در سالیان اخیر در ضوابط کاری بین بخش‌های مختلف به وجود آمده است.

فتح الهی با اشاره به نوروز پرشور 1401 گفت: مدیریت ورود  134 هزار خودرو از مبدأ ترددی بندر پهل به بندر لافت بیانگر توانایی این منطقه در میزبانی از حجم بالای گردشگران است که با همکاری برای توسعه برنامه‌ریزی‌شده می‌تواند بهینه‌سازی درآمد برای هر دو بندر را رقم زند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم خواستار اجرای طرح جامعی با نگاه به عملیاتی شدن پروژه پل خلیج‌فارس شد و افزود: با داشتن طرح جامع مشخص، توسعه منطقه با تقسیم‌کار به بهترین شکل محقق می‌شود.

این مقام عالی ادامه داد: با توجه به در پیش داشتن رویداد جام جهانی در آبان ماه سال جاری و عید نوروز، هماهنگی بین  سازمان منطقه آزاد قشم و فرمانداری خمیر،  برای اجرای طرح‌های خدمات رسان به گردشگران امری بدیهی و قطعی است.

در ادامه،میرهاشم خواستار، فرماندار خمیر نیز با اشاره به این موضوع که بندر پهل مهم‌ترین مسیر ترددی به منطقه آزاد قشم است گفت: با توجه به این‌که این بندر  در سال 1374 و برای خدمت‌رسانی به تعداد کمی خودرو ساخته شد،در این سال‌ها توسعه خوبی را در پیش داشته است.

وی ادامه داد: تا زمانی که پروژه پل خلیج‌فارس محقق شود، می‌توان از ظرفیت گمرکی و صادراتی این بندر استفاده بهتری کرد.

 

روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
خبرداغ روز
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه