امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک بیمه‌ای اداره کل آموزش و پرورش استان البرز با بیمه دانا

کدخبر : 21519

تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین اداره کل آموزش و پرورش استان البرز با بیمه دانا در راستای اجرای نظام رفاهی و تسهیلات حمایتی برای معلمان منعقد شد.

در ادامه همکاری بیمه‌ای بین شرکت بیمه دانا و وزارت آموزش و پرورش، در روز ۳۰ خردادماه سال‌جاری طی مراسمی با حضور مدیران شعب استان البرز بیمه دانا و مدیرکل آموزش و پرورش این استان، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بیمه درمان تکمیلی بین طرفین امضاء شد.

با تبادل این تفاهم‌نامه همکاری از این پس کارکنان آموزش و پرورش استان البرز تحت پوشش خدمات بیمه درمان تکمیلی قرار گرفتند و مقرر شد قرارداد کلیه رشته‌های بیمه‌ای از اول تیرماه به مدت یک‌سال توسط شرکت بیمه‌ دانا اجرایی شود.

رحمان درکی، معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز در آیین انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بیمه تکمیلی فرهنگیان با بیمه دانا خاطر نشان کرد: این تفاهم‌نامه در راستای تدوین و اجرای نظام رفاهی و تسهیلات حمایتی برای معلمان با توجه به اهتمام وزارت متبوع برای تأمین سلامت کارکنان آموزش و پرورش و استمرار پوشش بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان شاغل با شرکت بیمه دانا منعقد می‌شود.

گفتنی است، بزرگ‌ترین تفاهم‌نامه بیمه‌ای کشور اخیرا بین شرکت بیمه دانا و وزارت آموزش و پرورش به امضاء رسید و طی آن حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از فرهنگیان و بالغ بر ۱۵ میلیون نفر دانش‌آموز تحت پوشش بیمه حوادث دانش‌آموزی قرار گرفتند.

 

روابط عمومی بیمه دانا

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه