کدخبر : 9683

زن 50 ساله جوان تر از دخترانی بود که در مسابقات انتخاب ملکه جوانی شرکت کرده بودند ؛ او از زمانی گفت که با دختر 20 ساله اشتباه گرفته شد و رازهای جوان ماندن خود را فاش کرد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی: "ماساکو میزوتانی" متولد سال 1968 و یک خانم 50 ساله است اما این واقعیتی غیرقابل باور است چرا که جوانی چهره و شادابی پوست او به هیچ وجه سن واقعی اش را نشان نمی دهد.

 

چند سال پیش زمانی که او 47 سال داشت تصاویرش درغالب یکی از پربازدیدترین مطالب در فضای مجازی منتشر شد ولی آن زمان تنها عکس بود و او هیچ صحبتی در این مورد انجام نداده بود ولی حالا در دهه 5 زندگی اش در مورد رازهای جوان ماندن خود می گوید.

"ماساکو" می گوید:رژیم گیاهخواری منظمی دارم و هرگز به سمت الکل و سیگار نرفتم ، تا حد امکان در معرض نور آفتاب قرار نمی گیرم چار که از عوارض آن به خوبی مطلع هستم .

در مورد رژیم غذایی ام باید اضافه کنم که روزانه 4 وعده سبک میخورم تا تناسب اندام خود را حفظ کنم.

او در توضیحاتی که در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد نوشت :هر روز ورزش می کنم و خواب کافی برایم اهمیت قابل توجهی دارد ؛ میوه ، شیر ، مغزهای بادام و گردو و سبزیجات سبز برگ اصلی ترین بخش های برنامه غذایی من هستند.

ورزش و مراقبت های طب سنتی از پوست را نیز هر روز انجام می دهم به طوریکه گاهی در یک روز 5 ساعت برای تهیه و استفاده از ماسک های گیاهی زمان صرف می کنم.

 

منبع: رکنا 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه