کدخبر : 8596

اکنون مدت زمانی نسبتا زیادی است که مردم سراسر جهانی با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند. این بیماری باعث شده است که اکثر مردم در خانه‌های خود بمانند تا با حفظ فاصله اجتماعی در کمتر شدن شیوع کرونا نقش مهمی ایفا کنند

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی: اکنون مدت زمانی نسبتا زیادی است که مردم سراسر جهانی با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند. این بیماری باعث شده است که اکثر مردم در خانه‌های خود بمانند تا با حفظ فاصله اجتماعی در کمتر شدن شیوع کرونا نقش مهمی ایفا کنند. اینستاگرام به همین علت تصمیم گرفته است قابلیت‌های خود را افزایش دهد تا در خانه ماندن برای افراد کار آسان‌تری شود.

 


* فوری / جهت ورود به سامانه ثبت نام وام اینجا کلیک کنید .... 


 

بهترین قابلیت اضافه شده به نسخه وب اینستاگرام

اینستاگرام به تازگی در جدیدترین بروزرسانی خود یک قابلیت جدید به نسخه وب اضافه کرده است. این قابلیت به همه افراد این امکان را می‌دهد که با استفاده از مرورگر خود نیز به لایو‌ها دسترسی داشته باشند. همانطور که می‌دانید نسخه وب اینستاگرام محدودیت‌های خاص خود را دارد که این مورد نیز یکی از آن‌ها بود. اکنون کاربران دیگر نیازی نیست برای دیدن لایو‌های طولانی اینستاگرام از گوشی‌های خود استفاده کنند. آن‌ها اکنون می‌توانند به راحتی با استفاده از این قابلیت در رایانه‌های خود به تماشای لایو‌ها مشغول شوند.

 


فوری//*‌ جهت ثبت نام فوری یارانه معشیتی دولت اینجا کلیک کنید...


 

 

b5lnPzpnxk3X

 

کشف قابلیت جدید نسخه وب

برای اولین بار تعدادی از کاربران از این قابلیت جدید نسخه وب خبر دادند. اکنون کاربران توانایی این را دارند که به صورت دو نفره در نسخه وب لایو بگذارند. حتی گفته می‌شود شما در هنگام لایو گذاشتن می‌توانید قسمتی از نظرات را پاک کنید. اینستاگرام هنوز اطلاعات بیشتری در این باره منتشر نکرده است، اما مطمئنا این یکی از بهترین کار‌هایی بود که در بروزرسانی‌های خود انجام داده است. زیرا کاربران اکنون می‌توانند لایو‌های افراد دیگر را به راحتی مشاهده کنند. این قابلیت مطمئنا از سوی کاربران بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 


فوری//*‌ جهت دیدن تصاویر +۱۸ به دختر تجاوز شده اینجا کلیک کنی


 

 

امیداریم به زودی قابلیت‌های بیشتری به این  شبکه اجتماعی  محبوب اضافه شود و ما بتوانیم تجربه‌ای بسیار بهتر از زمان حال را هنگام کار کردن با آن داشته باشیم.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه