رپرتاژ اگهی /

خرید ویلای جنگلی

کدخبر : 20955

امروزه افراد به دنبال سرمایه گذاری در زمینه های مختلف هستند و بسیاری از آنها دوست دارند در کنار این سرمایه گذاری بتوانند تفریح هم داشته باشند که به عبارتی می توان گفت این کار یک تیر و دو نشان است. یکی از راه های بسیار عالی خرید ویلای جنگلی است.

شما با خرید ویلای جنگلی می توانید در ماه هایی که می خواهید خودتان از ویلا استفاده کنید ولی ماه هایی که خالی است ویلای خود را اجاره دهید و شما می توانید از این طریق یک درآمد ثابت داشته باشید و همچنین به سود بالایی برسید.

امروزه در هر موقع از سال افراد به شمال سفر می کند در نتیجه همیشه ویلای شما پر است و خیلی کم پیش می آید که ویلای شما خالی باشد. در این مطلب می خواهیم به اطلاعات مورد نیاز برای خرید ویلای جنگلی بپردازیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. با گیلیم همراه باشید.

 

 

ویژگی های ویلای جنگلی

ویلای جنگلی همانطور که از اسم آن معلوم است در جنگل های شمال ساخته می شود. ویلاهای جنگلی دارای تنوع گیاهی بسیار زیادی هستند و همچنین در این ویلاها می تونید چشم اندازه کوه، جنگل و درخت های انبوه را داشته باشید که این چشم اندازه بسیار خاطره انگیز و دلنشین می باشد.

یکی از انتخاب های سخت افراد بین ویلاهای ساحلی و جنگلی است که می توان گفت ویلاهای جنگلی دارای آب و هوای شرجی کمتری نسبت به ویلاهای ساحلی می باشد و ویلاهای جنگلی دارای هوایی تازه می باشد؛ که بسیاری از افراد به خاطر همین ویژگی، ویلاهای جنگلی را ترجیح می دهند.

اگر شما به دنبال نهایت آرامش هستید؛ پیشنهاد ما خرید ویلای جنگلی می باشد به عنوان مثال تصور کنید که شما در ویلای خود در بین جنگل هستید و دور تا دور شما از درخت پوشیده است و به به جای سرو صداهای شهری که بسیار بد هستند؛ صدای نم نم باران و پرنده های جنگلی است که بسیار آرامش بخش است.

 

امکانات ویلای جنگلی

معمولا ویلاهای جنگلی را دور از شهر و در بافت های روستایی می سازند و شما باید در زمان خرید ویلای جنگلی به این نکته توجه داشته باشید؛ ولی نمی توان گفت که شما هیچ امکاناتی ندارید زیرا هیچ زمانی سازنده ویلا ریسک نمی کند که سرمایه گذاری خود را در محیطی انجام دهد که هیچ گونه امکانات رفاهی و امنیتی وجود ندارد.

این نکته باید در نظر داشته باشید با توسعه ویلا سازی در شمال کشور تمام مناطق دارای تمام امکانات رفاهی مثل هایپرمارکت، اینترنت پرسرعت، فروشگاه لباس، امکانات امنیتی و... می باشد. در نتیجه می توان گفت امروزه تمام ویلاهای جنگلی دارای تمام امکانات و همچنین امنیت می باشد.

ioioio

قیمت ویلای جنگلی

معمولا قیمت ویلای جنگلی نسبت به ویلای ساحلی ارزانتر می باشد. همانطور که میدانید ویلاهای جنگلی در جنگل و محیط های کوه پایه ای ساخته می شود و تعداد پلاک های زمین در این مناطق زیاد است و همچنین قیمت زمین در این مناطق پایین است.

در نتیجه می توان گفت سازنده در مناطق جنگلی نیازی به هزینه زیاد ندارد و او می تواند در هر متراژی که می خواهد شروع به ساخت ویلا کند. در نتیجه قیمت ویلاهای جنگلی بسیار مناسب می باشد و افراد زیادی می توانند با خرید ویلای جنگلی به سرمایه گذاری کم ریسک بپردازند.

 شما در زمان خرید ویلا باید به موارد متعددی توجه کنید به عنوان مثال قیمت ویلا ها بر اساس موقعیت و دسترسی ها است و همچنین هر چقدر آن منطقه دارای چشم اندازه زیباتر باشد و دسترسی آن منطقه به امکانات رفاهی بیشتر باشد؛ قیمت ویلا نیز در آن منطقه بیشتر است.

در نتیجه شما سعی کنید مناطق مختلف را بررسی کنید و در بهترین منطقه اقدام به خرید ویلای جنگلی نمایید زیرا شما اگر در بهترین منطقه خریداری کنید؛ از مزیت های زیر برخوردار خواهید شد:

  • اولین مزیت این است که شما اگر در بهترین منطقه ویلا بخرید با گذشت زمان رشد قیمتی ویلا در آن مناطق بیشتر است و شما سود بیشتری کسب می کنید.
  • دومین مزیت این است که بهترین مناطق دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و شما در زمان فروش خیلی راحت تر هستید و زودتر نسبت به مناطق دیگر به فروش می رود.
  • و آخرین مزیتی که می توان گفت این است که اگر شما خواسته باشید آن ویلا را اجاره بدهید، راحت تر اجاره می شود و همچنین قیمت های اجاره نیز بالاتر است و شما درآمد بیشتری خواهید داشت.

 

نکات مهم در زمان خرید ویلای جنگلی

اولین نکته بسیار مهم که باید در زمان خرید ویلای جنگلی به آن توجه داشته باشید؛ امنیت آن منطقه است. همانطور که گفته شد ویلاهای جنگلی به خاطر جنگل و کوه دارای طبیعت خیلی زیبایی می باشد ولی باید توجه داشته باشید که ویلای مورد نظرتان زیاد از شهر دور نباشد.

زیرا اگر ویلای شما خیلی از شهر دور باشد و در وسط جنگل واقع شده باشد خطراتی همچون دزدی و حیوانات وحشی وجود دارد.پس در زمان خرید به این نکته توجه داشته باشید تا انتخاب مناسب تری کنید.

نکته دیگری که در زمان خرید ویلای جنگلی باید در نظر داشته باشید این است که در رابطه با کاربری زمین ویلا و همچنین آزاد بودن سند آن تحقیق و بررسی کنید و حتی شما بهتر است که برای خرید در این مکان ها از شهرداری نیز کمک بگیرید.

tyyuyuyuyuyuyu

نتیحه گیری

ویلاهای جنگلی همانطور که گفته شد دارای آرامش بسیار زیادی می باشند و همچنین دارای قیمت کمتری می باشند. در نتیجه دارای طرفداران بسیار زیادی هستند ولی شما باید در زمان خرید به نکاتی که در این مطلب گفته شده توجه کنید که انتخاب بهتری داشته باشید و بعد از خرید پشیمان نشوید. شما با تحقیق و بررسی کامل می توانید بهترین ویلای جنگلی را بخرید که علاوه بر تفریح بتوانید بهترین سرمایه گذاری را انجام دهید.

منبع: گیلیم

* مطلب فوق رپرتاژ اگهی می باشد و سایت خبری رصدورزشی مسئولیتی بابت آن ندارد 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه