پیش بینی هواشناسی

پیش بینی هواشناسی از تداوم بارش ها در نوار شمالی

کدخبر : 19648

سازمان هواشناسی برای مناطقی از نوار غربی، نوار شمالی وزش باد شدید پیش بینی کرد.

هشدار پیش بینی هواشناسی به مردم بابت بارندگی ها منتشر شد. پیش بینی هواشناسی در آخر هفته اعلام شد. پیش بینی هواشناسی روزهای آینده را بارندگی اعلام کرده است.

بارش ها تا شنبه در بیشتر مناطق کشور ادامه دارد و احتمال آب گرفتگی معابر عمومی در استان های شمال و غرب کشور وجود دارد.

امروز در استان های آذربایجان غربی و شرقی ، اردبیل ، استان های واقع در زاگرس مرکزی ( استان مرکزی ، همدان ، اصفهان و قم ) و دامنه های جنوبی البرز ( تهران ، قزوین ، البرز و زنجان ) و سواحل دریای خزر بارش باران با وزش باد شدید رخ خواهد داد.

احتمال آب گرفتگی معابر عمومی و خسارات به سازه های موقت در استان های شمال و غرب کشور وجود دارد .بارش ها فردا به نواحی جنوبی تر هم کشیده می شود .
امروز و فردا بر اثر وزش باد انتقال گرد و خاک از عراق به نواحی غرب و جنوب غرب کشور محتمل است و ممکن است به نواحی مرکزی و دامنه های جنوبی البرز هم کشیده شود .

دریای خزر و آب های جنوبی کشور در 2 روز آینده مواج است. 

پنجشنبه در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، استان‌های تهران، قم،  همچنین در غرب دریای خزر بارش پراکنده باران خواهیم داشت .

جمعه در شمال غرب، البرز، قزوین، تهران، سواحل دریای خزر، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی همچنین در ارتفاعات واقع در بوشهر، کرمان و یزد بارش رخ می‌دهد. شنبه بارش در شمال غرب و غرب سواحل دریای خزر ادامه خواهد داشت. پنجشنبه و جمعه در غرب، جنوب غرب و مرکز کشور وزش باد قابل توجه است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه