ترافیک سنگین

ترافیک‌ سنگین در برخی مقاطع‌ هراز و آزادراه قزوین-کرج

کدخبر : 18976

ترافیک سنگین در محور هراز مسیر‌شمال به جنوب‌ محدوده‌های گزنک و آب اسک و در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا ساسانی و محدوده پل فردیس نیز ترافیک سنگین گزارش شده است

بر اساس آخرین اخبار، ترافیک سنگین در محور هراز مسیر‌شمال به جنوب‌ محدوده‌های گزنک و آب اسک و در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا ساسانی و محدوده پل فردیس نیز ترافیک سنگین گزارش شده است. مسیر رفت و برگشت‌‌‌ محورهای فیروزکوه و کندوان همچنین ‌آزادراه قزوین - رشت‌‌‌‌ و آزادراه تهران-شمال‌ بدون ترافیک سنگین مشاهده شده و تردد به شکل روان در جریان است.

مهدی مخبر درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌ی کشور گفت: بر اساس اطلاعات بیش از 2323 دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

*‌ آخرین وضعیت انسداد جاده‌‌ها به دلیل نبود ایمنی

معاون مرکز مدیریت راه‌ها درباره آخرین وضعیت انسداد جاده‌های کشور بیان کرد: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، ‌محور شهداد-نهبندان، محور خرم‌آباد-پل دختر، جاده‌سی‌سخت-پادنا، محور سروآباد-پاوه، محور گنجنامه-تویسرکان در استان همدا‌ن‌ و جاده پونل-خلخال، به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود ‌است.

وی اضافه کرد: همچنین محور وازک - بلده، محور هشتگرد - طالقان، محور لاسم - ارجمند در استان مازندران،‌ محور میل نادر  - سفیدآبه واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان‌، جاده دهگلان  - حسین‌آباد در استان کردستان تا اطلاع بعدی مسدود است.

* ترافیک‌ سنگین در برخی مقاطع‌ هراز و آزادراه قزوین-کرج

مخبر درباره وضعیت ترافیکی جاده‌‌های تهرا‌ن-شمال‌ اظهار داشت: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر‌‌‌‌ تردد روان در مسیر رفت و برگشت‌‌‌ محورهای فیروزکوه و کندوان همچنین ‌آزادراه قزوین - رشت‌‌‌‌ و آزادراه تهران-شمال‌ نشان می‌دهد.‌

معاون مرکز مدیریت راه‌ها از بروز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر‌شمال به جنوب‌ محدوده‌های گزنک و آب اسک خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا ساسانی و محدوده پل فردیس گزارش شده است.

* برف و باران در برخی جاده‌‌های چهار استان/ کندوان بارانی است

‌وی درباره وضعیت جوی جاده‌ها گفت: در حال حاضر ‌‌بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی ، البرز ، تهران و مازندران گزارش شده است.

مخبر با اشاره به اینکه محور چالوس و آزادراه تهران – شمال دارای بارش برف و باران داریم، اضافه کرد: در دیگر ‌جاده‌‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم./ خبرگزاری فارس

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
خبرداغ روز
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ