اخبار حوادث

آزار جنسی زن متاهل تهرانی | آزار جنسی زن متاهل با توسل به زور

کدخبر : 17806

یک‌ سال قبل زنی به نام پوپک به پلیس آگاهی تهران رفت و از مردی که دوست همسرش بود، شکایت کرد و مدعی شد این مرد او را آزار جنسی داده است.

آزار جنسی زن متاهل تهرانی توسط دوست شوهرش اتفاق افتاد. آزار جنسی زن متاهل با توسل به زور صورت گرفت. آزار جنسی زن متاهل در روز روشن رخ داد. زن متاهل تهرانی از دوست کثیف همسرش به جرم آزار جنسی و تجاوز شکایت کرد.

شکایت از دوست شوهر به اتهام آزار

مردی که متهم است یک زن را مورد آزار و اذیت قرار داده، در دادگاه کیفری استان تهران یک‌ بار دیگر محاکمه می‌شود.

یک‌ سال قبل زنی به نام پوپک به پلیس آگاهی تهران رفت و از مردی که دوست همسرش بود، شکایت کرد و مدعی شد این مرد او را آزار جنسی داده است.

با این شکایت، مأموران پلیس به بررسی پرداختند و پرونده برای رسیدگی به شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. زن جوان در جلسه تحقیق گفت: من چند سال است با همسرم زندگی می‌کنم و مشکل خاصی با او ندارم. اگر‌چه همسرم مردی ‌کم‌عاطفه است، ولی به‌خاطر فرزندم با او زندگی می‌کنم.

این زن ادامه داد: مدتی قبل دوست همسرم را در خیابان دیدم. او از من خواست سوار ماشینش شوم تا مرا به خانه‌مان برساند. من که به این مرد اعتماد داشتم، سوار ماشینش شدم، اما او حرف‌های نامربوطی زد و به من پیشنهاد داد تا با او رابطه برقرار کنم. من قبول نکردم و از او خواستم من را مقابل خانه‌مان از ماشین پیاده کند.

این زن ادامه داد: وقتی به مقصد رسیدیم، من با کلید در خانه را باز کردم تا وارد شوم، اما هنوز همه وسایلی را که خریه بودم، داخل خانه نگذاشته بودم که یکباره مرد جوان را پشت سرم ‌دیدم‌. او با یک قبضه کلت من را تهدید به مرگ کرد و به داخل خانه هل داد. او گفت اگر به خواسته سیاهش تن ندهم، مرا می‌کشد. او بدون توجه به التماس‌هایم، من را آزار داد و سپس خانه‌ ما را ترک کرد. من از ترس شوهرم این راز را پنهان نگه داشتم، اما پس از مدتی همسرم از اوضاع روحی من و پیامک‌هایی که بین من و دوستش رد‌و‌بدل شده بود، به ماجرا پی برد و من را از خانه بیرون کرد. حالا شوهرم حتی اجازه نمی‌دهد فرزندم را ببینم. من که حالا به چنین سرنوشتی دچار شده‌ام، آمده‌ام تا از آن مرد شکایت کنم و برایش اشد مجازات را می‌خواهم‌.

به‌ دنبال اظهارات این زن، متهم بازداشت شد، اما زن جوان را دروغگو خواند. این مرد پای میز محاکمه ایستاد و گفت: شاکی می‌خواست با من رابطه داشته باشد، اما چون قبول نکردم چنین شکایتی را علیه من مطرح کرد تا آبرویم را ببرد.

به‌ دنبال اظهارات این مرد، وی از اتهام آزار زن جوان تبرئه شد، اما با اعتراض شاکی، پرونده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی مجدد قرار گرفت و قضات عالی‌رتبه حکم تبرئه مرد را نقض و اعلام کردند لازم است تحقیق درباره ادعای زن جوان تکمیل و تماس‌های تلفنی و پیامک‌های رد‌و‌بدل‌شده بین این زن و مرد بررسی شود.

به‌ این‌ ترتیب پرونده به شعبه هم‌عرض فرستاده شد تا مرد جوان این‌ بار در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کند و تکلیف این پرونده مشخص شود.

آزار جنسی زن متاهل

در ادامه به حوادث دیگری که رخ داده است می پردازیم:

مرگ جنایتکار فراری در درگیری با پلیس

شرق: مردی که دو نفر را به قتل رسانده و فردی دیگر را نیز هدف گلوله قرار داده بود، بعد از حدود یک سال فرار سرانجام در حلقه محاصره پلیس گرفتار و در درگیری با مأموران کشته شد.

تحقیقات جنایی درباره این پرونده پس از آن آغاز شد که مأموران پلیس شهرستان شیراز باخبر شدند مردی هدف گلوله فردی ناشناس قرار گرفته و از پا درآمده است. کارآگاهان وقتی به محل حادثه رفتند، پی بردند این جنایت در برابر چشمان فرزند پسر مقتول رخ داده و قاتل بلافاصله بعد از شلیک‌های مرگ‌بار محل را ترک کرده و گریخته است. کارآگاهان بعد از بررسی‌های اولیه و جمع‌آوری سرنخ‌های موجود به هویت قاتل پی بردند و فهمیدند او مردی به نام حمید است که به قصد انتقام‌جویی دست به سلاح برده است. اطلاعات موجود حکایت از آن داشت که یکی از نزدیکان حمید چندی قبل مرتکب قتل شده و بعد از محاکمه با درخواست اولیای دم به مرگ محکوم شده بود. بعد از آن خانواده قاتل به تکاپو افتادند تا رضایت اولیای دم را جلب کنند اما اقدامات آنها ثمربخش نبود و د‌رنهایت قاتل به دار آویخته شد. بعد از آن حمید که از اولیای دم مقتول اول کینه به دل گرفته بود، درصدد انتقام‌گیری برآمد و یکی از آنها را به کام مرگ کشاند.

افسران جنایی که توانسته بودند هویت و انگیزه قاتل را فاش کنند، برای یافتن ردی از او تجسس‌های گسترده‌ای را انجام دادند و به هر‌کجا که احتمال داشت متهم در آنجا پنهان شده باشد، رفتند و از افرادی که ممکن بود خبری از حمید داشته باشند، پرس‌وجو کردند اما ردی از متهم به‌دست نیامد تا اینکه خبری تازه گزارش شد. این‌بار مردی در شهرستان کوار استان فارس هدف گلوله قرار گرفته و به کام مرگ کشانده شده بود. این مرد نیز از اقوام همان مقتول پرونده اول بود و مدارک موجود در صحنه جرم و همچنین شواهد دیگر حمایت از آن داشت که حمید بعد از کشتن یک نفر آرام نگرفته و دوباره دست به سلاح برده تا به انتقام‌جویی‌های خونین خود ادامه بدهد.

این‌گونه بود که تلاش‌ها برای یافتن حمید گسترده‌تر شد اما متهم که از قبل برای جنایت‌هایش نقشه کشیده بود، بدون اینکه ردپایی از خود بر جا بگذارد، پنهان شده بود تا اینکه چندی بعد بار دیگر از مخفیگاهش بیرون آمد تا باز‌هم خون به پا کند. او این‌بار سر راه سومین طعمه‌اش قرار گرفت و به‌محض اینکه این فرد به تیررس او رسید، اقدام به شلیک کرد و گریخت. این‌بار مرد زخمی به‌سرعت به بیمارستان منتقل شد و با اینکه گلوله به نقطه حساس و حیاتی بدن او اصابت کرده بود و وضعیت وخیمی داشت، پزشکان توانستند در یک جراحی پیچیده وی را از مرگ نجات بدهند و به زندگی بازگردانند. به‌این‌ترتیب تعداد مقتولان روی همان عدد دو متوقف ماند و بعد از آن دیگر خبری از حمید نشد. این در حالی بود که در سوی دیگر ماجرا کارآگاهان همچنان در تلاش بودند تا متهم را پیدا و دستگیر کنند. تحقیقات تخصصی پلیس بالاخره نتیجه داد و چند روز پیش مشخص شد متهم در ساختمانی مسکونی در شهر شیراز پنهان شده است. بعد از مأموران برای دستگیری این متهم وارد عمل شدند اما حمید که خیال تسلیم‌شدن نداشت، در برابر پلیس مقاومت کرد و همین کار او به قیمت جانش تمام شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس با بیان اینکه اقدامات سریالی و مخل نظم و امنیت این قاتل خطرناک متواری در دو شهرستان شیراز و کوار باعث نارضایتی مردم در این دو حوزه قضائی شده بود، گفت: با پیشنهاد دادستانی مرکز استان برای مدیریت این پرونده، کمیته مشترکی با حضور سربازان گمنام امام زمان(عج)، پلیس آگاهی استان و نظارت معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی و جرائم امنیتی شیراز تشکیل و پس از شناسایی محل اختفای وی در یک مجتمع مسکونی در شیراز با اقدام مقتدرانه پلیس آگاهی استان فارس برای دستگیری وی و پس از مقاومت این قاتل متواری و شلیک متقابل وی به مأموران، این فرد شرور در درگیری با مأموران انتظامی به هلاکت رسید. مصطفی بحرینی گفت:‌ با از پای درآمدن این قاتل فراری گره دو پرونده قتل در شهرستان‌های شیراز و کوار باز شده و به اقدامات مجرمانه و جنایتکارانه وی که باعث نارضایتی مردم در این دو شهرستان شده بود، پایان داده شد.

منبع: شرق

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه
تبلیغات متنی