زن صیغه ای

قتل پیرمرد هوسباز به دست زن صیغه ای! | دام زن صیغه ای برای پیرمرد پوادار

کدخبر : 17007

دختر جوان و پسر مورد علاقه‌اش برای تصاحب پول‌های پیرمرد تنها سناریوی هولناکی را رقم زدند. متهمان پس از جنایت، جسد پیرمرد را در حیاط ویلای اجاره‌ای دفن کردند.

به گزارش رصد ورزشی: زن صیغه ای نقشه قتل پیرمرد پولدار را کشید. زن صیغه ای برای قتل پیرمرد هوسباز از مرد مورد علاقه اش کمک گرفت. زن صیغه ای انگیزه قتل را به خاطر تصاحب پولهای پیرمرد عنوان کرد. زن صیغه ای پیرمرد بیچاره را بعد کشتن دفن کردند.

رسیدگی به پرونده قتل یک پیرمرد از اواخر اردیبهشت سال گذشته و به دنبال ناپدید شدن مرموز مرد ۶۲ ساله‌ای در در دستور کار تیم اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت.

یکی از بستگان مرد ۶۲ ساله با حضور در پلیس آگاهی گفت: مهران به تنهایی زندگی می‌کرد و از چند روز قبل کسی از او خبر ندارد. مقابل خانه اش رفتم، اما همسایه‌ها اعلام کردند چند روز است او را ندیده‌اند.

پس از این شکایت تیمی از ماموران تحقیقات خود را آغاز کردند و متوجه شدند مهران مرد پولداری است که از چند سال قبل با اجاره خانه‌ای در گوهردشت به تنهایی در آنجا زندگی می‌کرد. تحقیقات پلیسی از همسایه‌های مرد تنها نشان داد از مدتی قبل دختر جوانی به خانه این مرد رفت و آمد داشته است.

با کشف این سرنخ تحقیقات بر روی دختر جوان متمرکز شد تا این‌که هویت او به نام سهیلا ۲۷ ساله شناسایی شد. ماموران سرانجام آدرس سهیلا را به دست آوردند و او را دستگیر کردند. دختر جوان در تحقیقات مدعی شد مدتی عقد موقت مهران بوده و خبری از سرنوشت او ندارد.

کارآگاهان که به اظهارات سهیلا مشکوک شده بودند، به بازجویی از او ادامه دادند تا این‌که روز پنجشنبه هفته گذشته لب به اعتراف باز کرد و گفت: پس از آشنایی با مهران او پیشنهاد کرد، عقد موقت او شوم که قبول کردم. وقتی وارد زندگی اش شدم، متوجه پول‌های زیادی شدم که در حسابش داشت. وسوسه شدم این پول را سرقت کنم و موضوع را به پسری که به او علاقه داشتم، گفتم. تصمیم گرفتیم مهران را بکشیم و پول‌هایش را تصاحب کنیم. برای اجرای نقشه، پسر جوان به نام سعید را به مهران معرفی کردم و به دروغ گفتم سعید پزشک است.

سهیلا درباره روز قتل گفت: آن روز تعدادی قرص متادون و مرگ موش را در مشروب مخلوط کرده و به مهران دادم. بعد از خوردن آن حالش بد شد و خواست او را به بیمارستان ببرم. با سعید تماس گرفتم و او به خانه مهران آمد. بعد از دیدن وضعیت پیرمرد ادعا کرد با یک آمپول حالش خوب می‌شود. مهران هم به تصور این‌که سعید پزشک است اجازه داد به او آمپول تزریق کند.

پسر مورد علاقه‌ام مقداری سم را به جای آمپول به مهران تزریق کرد که باعث مرگش شد. بعد از مرگ پیرمرد، جسدش را داخل صندوق عقب خودرو گذاشته و با سعید به چالوس رفتیم. در آنجا ویلایی را اجاره کرده و شبانه جسد را در حیاط آنجا دفن کردیم. یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در حساب مهران بود و می‌خواستیم آن را خارج کنیم که ماجرا لو رفت و دستگیر شدیم.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره گفت: با اعتراف دختر جوان، ماموران همدستش را دستگیر کردند و او پس از انتقال به اداره آگاهی اظهارات دختر را تایید کرد.

وی افزود: پس از اعتراف متهمان، ماموران راهی ویلای موردنظر در چالوس شدند و جسد مقتول را کشف کردند. متهمان با دستور قضایی در بازداشت هستند و تحقیقات درباره ادعای آن‌ها ادامه دارد.

ماجرای مشابه دیگری نیز رخ داده که در ادامه به آم می‌پردازیم:

زن صیغه ای

راز قتل زن صیغه‌ای چه بود؟

خانواده المیرا بعد از اینکه تلفن همراه او خاموش شد و او به طرز مشکوکی ناپدید شد، پلیس را در جریان قرار دادند و در تحقیقات اولیه، مأموران به همسر صیغه‌ای المیرا به نام پویان مظنون شده و او را تحت بازجویی قرار دادند.

به گزارش ایمنا، قتل زن جوان در جریان رسیدگی قضائی قرار گرفت، در جریان قتل زن جوان همسر موقت او بازداشت شد و اعتراف کرد بعد از قتل جسد را دفن کرده است. در حالی که ادله‌ای اختلاف مالی مقتول و متهم قبل از قتل را ثابت می‌کند، اما متهم ادعا می‌کند که انگیزه قتل رفتار خشن در روابط زناشویی بوده است.

۲۴ مهر ماه سال ۹۹ رسیدگی به پرونده ناپدید شدن ناگهانی زن جوان به نام المیرا در جریان رسیدگی قضائی قرار گرفت. خانواده المیرا بعد از اینکه تلفن همراه او خاموش شد و او به طرز مشکوکی ناپدید شد، پلیس را در جریان قرار دادند و در تحقیقات اولیه، مأموران به همسر صیغه‌ای المیرا به نام پویان مظنون شده و او را تحت بازجویی قرار دادند.

پویان در جلسات بازجویی پرده از راز قتل المیرا برداشت و گفت جسد را بعد از قتل در حاشیه شهر دماوند، دفن کرده است. به این ترتیب جسد المیرا حدود ۲۰ روز بعد از به قتل رسیدن او کشف شد و پرونده قتل برای رسیدگی به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد و متهم پای میز محاکمه رفت.

مرگ زن صیغه‌ای قتل نبود!

در ابتدای جلسه رسیدگی اولیای دم شکایت خود را از پویان مطرح کرده و تقاضای قصاص متهم را کردند سپس متهم در جایگاه دفاع حاضر شد و گفت: «اتهام قتل عمد را قبول ندارم. من و المیرا مدتی بود با هم ازدواج موقت کرده بودیم و قرار بود به زودی عقد دائم کنیم. من از ازدواج اولم یک پسر دارم و المیرا با پسر من ارتباط خوبی داشت و وابستگی آنها به هم باعث می‌شد بیشتر روی تصمیمم برای عقد موقت مصمم شوم.

من و المیرا همدیگر را دوست داشتیم و هیچ اختلافی با هم نداشتیم اما ما به روابط زناشویی خشن علاقه داشتیم برای همین من گاهی دستانش را می‌بستم. شب حادثه من مست بودم و متوجه نشدم که گلوی او را فشار دادم اما یک دفعه دیدم که دیگر نفس نمی‌کشد. خیلی ترسیده بودم و برای همین جسد او را دفن کردم.»

بعد از اظهارات متهم، وکیل اولیای دم لایحه دفاعی خود را ارائه داد که مطابق آن ادعا شده بود که المیرا و متهم اختلاف مالی داشتند. خودروی سراتوی المیرا به نام متهم بود و همچنین متهم از المیرا خواسته بود که به او وکالت کاری دهد.

به گزارش سلام نو، قضات دادگاه بعد از شنیدن اظهارات متهم برای صدور رأی وارد شور شدند.

منبع: ایمنا

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی