زن حقه باز

بازداشت زن حقه باز اراکی

کدخبر : 16827

زن حقه باز که به بهانه استخدام، دریافت وام و سرمایه‌گذاری، 3 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش رصد ورزشی: زن حقه باز استفاده از وام و سرمایه گذاری اقدام به کلاهبرداری می کرد. زن حقه باز که به بهانه استخدام، دریافت وام و سرمایه‌گذاری، 3 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

چندی قبل پنج نفر از شهروندان اراکی با مراجعه به پلیس اظهار داشتند، زن جوانی با ترفندهای مختلف از جمله دریافت وام از بانک ها، استخدام در مشاغل پردرآمد، سرمایه گذاری در واردات گوشی های تلفن همراه و ساعت های گران قیمت خارجی، از آن ها چند میلیون تومان دریافت کرده و متواری شده است.

سرهنگ کامیار چهری، رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی در تشریح این خبر گفت: با اعلام این شکایت ها تیمی از مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس، تحقیقاتی تخصصی در رسیدگی به این موضوع را آغاز کردند.

با توجه به اینکه متهم پرونده، ضمن برقراری تماس های تلفنی با مالباختگان با دادن وعده های واهی، سعی در گمراهی آنان و انصراف از شکایات خود داشت و از این طریق با اتلاف وقت به دنبال فرصت های مناسبی برای اغفال دیگر افراد بود با هماهنگی مراجع قضایی و تجمیع پرونده ها موضوع به صورت ویژه از سوی کارآگاهان پلیس پیگیری شد و در نهایت محل اختفای متهم در شهرستان اراک شناسایی و با هماهنگی قضایی در یک عملیات به صورت غافلگیرانه دستگیر شد.متهم با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده به جرم خود و کلاهبرداری از پنج نفر از شهروندان به مبلغ سه میلیارد ریال اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی خاطرنشان کرد: فرد دستگیر شده به دادسرا اعزام و با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شد. با توجه به احتمال ارتکاب دیگر جرایم کلاهبرداری در دیگر شهرستان ها، تحقیقات تکمیلی از او با هماهنگی مرجع قضایی در حال پیگیری است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی