دعوای شدید دو دختر مجرد در مراسم ازدواج + تصاویر

کدخبر : 16367

با توجه به اینکه در رسم و رسومات کشور های اروپایی این است که، عروس دسته گل عروسی اش را پرت می کند و هر دختر و پسر مجردی که دسته گل را بگیرد به زدی ازدواج خواهد کرد.

به گزارش رصدورزشی، با توجه به اینکه در رسم و رسومات کشور های اروپایی این است که، عروس دسته گل عروسی اش را در مراسم ازدواج پرت می کند و هر دختر و پسر مجردی که دسته گل را بگیرد به زدی ازدواج خواهد کرد. دو دختر مجرد برای گرفتن دسته گل عروس در مراسم ازدواج باهم جنگیدند !

 

عروس دسته گل را پرتاب کرد و یک دعوای زشت بین دو نفر از مهمانان عروسی که برای گرفتن دسته گل عروس مبارزه می کردند، رخ داد ؛ دو دختر مجرد و ناامید با تلاش خود برای ازدواج بعدی مبارزه کردند و عروس از تلاش های آن ها راضی به نظر می رسید. هردوی آنها در حالی که هر دو از رها کردن دسته گل خودداری می کردند، در حال کشتی گرفتن بر روی زمین بودند.

 

درگیری شدید در مراسم ازدواج

 

درگیری شدید دو دختر جوان 

دختران جوان در طول نبرد بیشتر گل ها را کندند و روی زمین مرمری ریختند و در نهایت ناامید از پا در آمدند و به خاطر شانس خود برای ازدواج بعدی، پا به فرار گذاشتند.در برخی از فرهنگ ها، دسته گل عروس بر روی شانه هر زنی که امیدوار است تا با سعادت ازدواج کند، گذاشته می شود. جالب است بدانید گزارش ها حاکی از آن است که این مراسم ازدواج در کاوسکاوس بود، جایی در شمال روسیه که در آن هیچ سنتی از پرتاب دسته گل عروس وجود ندارد.

 

درگیری شدید 2 دختر

درگیری شدید

 

درگیری شدید 2 دختر جوان بخاطر دسته گل عروس 

گلبرگ های دسته گل روی زمین پخش شده بودند و بعد از جنگ، آن دو به یکدیگر خیره شدند و خانواده و دوستانشان سعی کردند که آنها را از هم جدا کنند و مهمانان به برنده تبریک گفتند، در حالی که تیم بازنده ظاهراً ناراضی و ناراحت بودند. به نظر می رسید که عروس تحت تاثیر جنگ عروسی قرار گرفته است و در حالی که با چهره ای خندان پشت میز نشسته بود به دوربین گفت:"این را دیدید؟ "

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی