فوری/ ساعت مناظره روز شنبه تغییر کرد + جزئیات

کدخبر : 16331

آخرین مناظره کاندیداد های سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در روز شنبه 22 خرداد ماه قرار است پخش شود، ممکن است تغییر کند و به ساعت دیگری موکول شود.

به گزارش رصدورزشی، آخرین مناظره کاندیداد های سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در روز شنبه 22 خرداد ماه قرار است پخش شود، ممکن است ساعت مناظره تغییر کند و به ساعت 21 موکول شود.

 

همچنین این دور از مناظره ها در تغییر شیوه برگزاری نیز همراه خواهد بود و سوالات یکسان در مدت زمان بیشتر از کاندیداها پرسیده خواهد شد.

 

به گزارش فارس، بناست طی جلسه ای که امروز -جمعه 21 خردادماه- با حضور اعضاء کمیسیون نظارت بر تبلیغات ریاست جهوری برگزار می شود، درباره ساعت و شیوه برگزاری مناظره تصمیم گیری نهایی اتخاذ شود.

 

مناظره سوم کاندیداها از شبکه‌های یک، خبر، جام جم  و سلامت سیما پخش می‌شود که شبکه سلامت همراه با رابط ناشنوایان آن را پوشش می دهد و رادیو های ایران و انتخابات هم مناظره آخر را همچون دو مناظره قبل مستقیم پخش خواهند کرد.

 

مناظره اول نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شنبه ۱۵ خرداد با موضوع «اقتصادی» و مناظره دوم سه شنبه ۱۸ خرداد با موضوع «فرهنگی، اجتماعی و سیاسی» برگزار شد و هر کدام بیش از سه ساعت طول کشید و مناظره سوم شنبه ۲۲ خرداد با موضوع «دغدغه‌های مردم» پخش خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی