گزارش لحظه به لحظه با آتش سوزی پالایشگاه تهران + فیلم

کدخبر : 16180

آتش سوزی پالایشگاه تهران که از دیروز 12 خرداد حوالی ساعت 18 رخ داد، هنوز ادامه دارد و آتش نشانان در صدد محار آتش هستند. در ادامه جزئیات تکمیلی از این آتش سوزی عظیم در پالایگشاه را مشاهده می کنید.

آتش سوزی پالایشگاه تهران که از دیروز 12 خرداد حوالی ساعت 18 رخ داد، هنوز ادامه دارد و آتش نشانان در صدد محار آتش هستند. در ادامه جزئیات تکمیلی از این آتش سوزی عظیم در پالایگشاه را مشاهده می کنید.

 

 

در حال تکمیل....

 

 

جزئیات جدید از محار آتش سوزی

 

تکمیلی ساعت 09:00

سید جلال ملکی درباره جزئیات آتش‌سوزی در پالایشگاه تهران اظهار کرد: ساعت ۱۹:۱۸ امروز آتش‌سوزی در محوطه  پالایشگاه جنوب تهران (پالایشگاه ری) به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چند ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: در حال حاضر 6 ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروی فوماتیک، تانکر آب و خودروی حامل کف شیمیایی در محل حادثه حضور دارند و احتمال بیشتر شدن تعداد نیروها وجود دارد.

وی تصریح کرد: عوامل آتش‌نشانی خود پالایشگاه، شهرداری و ستاد بحران نیز در محل حضور دارند.

ملکی خاطرنشان کرد: بنابر اطلاعات موجود یکی از مخازن دچار آتش‌سوزی و حجم زیاد از آتش و دود غلیظ به آسمان متصاعد شده است

سخنگوی آتش‌نشانی تهران بیان کرد: گروهی از آتش‌نشانان از چند طرف با استفاده از سیستمهای موجود در پالایشگاه و امکانات آتش‌نشانی تهران و پالایشگاه، مشغول خنک کردن مخازن کناری و گروهی دیگر نیز مشغول اطفای آتش‌سوزی هستند.

به گفته وی، خبر دقیقی از مصدومان در دسترس نیست و اطلاعات تکمیلی اعلام می‌شود.

 

 

آتش سوزی مجدد پالایشگاه در اول صبح

 

تکمیلی ساعت 08:45

جلال ملکی،سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران هم  درباره آخرین وضعیت اطفای حریق در پالایشگاه تهران گفت: آتش‌نشانان در حال اطفای حریق آخرین مخزن هستندآتش‌نشانان آتش همه مخازن را مهار کرده‌ و در حال مهار آتش آخرین مخزن هستند..

ملکی تاکید کرد: مواد داخل مخازن قابلیت انفجار ندارد و خبرهایی مبنی بر دیده و شنیده شدن انفجار در ساعت‌های اول آتش‌سوزی درست نیست.

 

1640006

 
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی