سگ خانگی نوزاد یک ماهه را تیکه تیکه کرد / فیلم

کدخبر : 16005

این حادثه در خیابان مک کینلی ۳۶ رخ داد.

این حادثه در خیابان مک کینلی ۳۶ رخ داد. ماموران پلیس پس از حضور در محل حادثه با این کودک که دچار جراحت شدید شده بود مواجه شدند. بنا به گزارش WFSB مرگ این کودک در محل حادثه توسط تیم اورژانس پزشکی اعلام شد.

هنوز هویت کودک و خانواده قربانی توسط پلیس به رسانه‌ها اعلام نشده است. سگ ی که به این کودک حمله ور شد یک سگ پیت بول دورگه بوده است. هنوز از سرنوشت این حیوان نیز گزارشی منتشر نشده است. رسانه های محلی از تحقیقات پلیس در مورد این حادثه خبر دادند. پلیس از افراد محلی خواسته تا اطلاعات خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارند.

 

 

حمله سگ به یک کودک

وقوع این حادثه در حالی خبرساز می‌شود که اوائل این ماه نیز یک دختر ۴ ساله بر اثر حمله سگ خانگی جان خود را از دست داد. این کودک در منطقه اوک گرو رود مورد حمله این حیوان قرار گرفت. این کودک که هویت اعلام نشد به بیمارستان منتقل شد، اما به علت جراحات شدید جانش را از دست داد.

در ماه آوریل نیز یک دختر ۷ ساله و مادرش نیز در کارولینای شمالی مورد حمله دو سگ پیت بول بودند. این مادر و کودک از دو سگ متعلق به همسایه خود نگهداری می‌کردند که مورد حمله آن‌ها قرار گرفتند. در حالی که این کودک جانش را از دست داد، مادرش در بیمارستان بستری شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی