فرار والدین بعد از مرگ نوزاد 8 روزه از بیمارستان

کدخبر : 15825

تحقیقات برای رازگشایی از مرگ مرموز کودک 8 روزه درحالی به دستور بازپرس جنایی آغاز شد که والدین کودک پس از انتقال به بیمارستان، متواری شدند.

 

سه‌شنبه 17 فروردین زن و مرد جوانی در حالی که کودکی 8 روزه را در آغوش داشتند به یکی از بیمارستان‌های تهران رفتند. آنها مدعی بودند که کودکشان بیمار بوده و ناگهان حالش وخیم شده است.نوزاد در بیمارستان بستری شد اما پس از آن والدین نوزاد ناپدید شدند، نوزاد پسر تحت درمان قرار گرفت اما با گذشت حدود 24 ساعت، حال نوزاد وخیم‌تر شد و درنهایت ظهر چهارشنبه 18 فروردین فوت کرد.

فوت نوزاد توسط مأموران کلانتری 106 نامجو به بازپرس حبیب‌الله صادقی اعلام شد که باتوجه به مشکوک بودن مرگ نوزاد و ناپدید شدن والدین بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور تحقیقات از خانواده او را صادر کرد،اما بررسی‌ها نشان می‌داد  مشخصاتی که والدین نوزاد در برگه پذیرش نوشته بودند دروغین بوده است؛ به دستور بازپرس جنایی جسد نوزاد با توجه به نامشخص بودن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین بازپرس جنایی دستور شناسایی و بازداشت والدین کودک فوت شده را صادر کرد تا راز مرگ نوزاد 8 روزه برملا شود.

 

 

منبع: ایران

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی