کدخبر : 14816

دانش‌آموزی 17 ساله به نام سیما خودش را دار زد

دختر ۱۷ ساله به نام سیما روز چهارشنبه ۲۶ آذر خودش را به دار آویخت تا تعداد  خودکشی  های نوجوانان در شهرستان  رامهرمز  استان  خوزستان  در هفته‌های اخیر به هفت مورد برسد.​

 

به گزارش رکنا، این دختر ۱۷ ساله در منطقه  طالقانی  در حاشیه  رامهرمز  سکونت داشته و در دبیرستان مشغول به تحصیل بوده است. هنوز از انگیزه  سیما  برای پایان دادن به زندگی خودش خبری در دست نیست و اعضای خانواده و دوستان نزدیک این نوجوان نکته‌ای درباره دلایل خودکشی نگفته‌اند.

 

پیش‌تر گزارش‌هایی از شش مورد  خودکشی  دیگر بین  دانش‌آموزان رامهرمزی  منتشر شده بود و با اقدام سیما، تعداد این موارد به هفت رسیده است. آخرین خودکشی مربوط به جمعه ۲۲ آبان و دختری ۱۵ ساله بود که به نظر می‌رسد پس از یک ماه هنوز هم ابهام‌های مربوط به حلق‌آویز شدن او روشن نشده است.

 

رئیس آموزش و پرورش رامهرمز در پی بالا گرفتن تعداد خودکشی‌ها اختلاف خانوادگی، تعصب کورکورانه، تعرض‌های فکری و عاطفی و پاسخ ندادن به نیازهای زیستی را از دلایل این اقدام‌ها برشمرده بود. از ۲۷ هزار دانش‌آموز رامهرمزی دست‌ کم چهار هزار نفر از داشتن تلفن همراه برای ادامه تحصیل محروم بوده‌اند.

 

منبع : ایمنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه