تهران دو هفته تعطیل می شود + جزئیات کامل

کدخبر : 13730

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از برگزاری جلسه اعضای شورای شهر با مجمع نمایندگان تهران جهت بررسی مشکلات پایتخت و موضوع تعطیلی دو هفته‌ای تهران به دلیل شیوع کرونا خبر داد.

زهرا نژاد بهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران درباره دیدار برخی از اعضای شورای شهر با مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: این جلسه صبح امروز برگزار شد و همچنان ادامه دارد و اعضای هیأت رئیسه همچون محسن هاشمی، سیدابراهیم امینى، على اعطا، سیدحسن رسولى‌ و سیدآرش حسینى میلانى و بنده در این جلسه حضور داریم.

 

وی افزود: مسائل و مشکلات شهر تهران، قوانین مربوط به پایتخت، موضوع بافت فرسوده، کرونا و ضرورت تعطیلی حداقل دو هفته‌ای پایتخت به دلیل شیوع این بیماری از جمله مباحثی است که در جلسه با مجمع نمایندگان تهران در حال بحث و گفت‌‌وگو است.

 

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه رویکرد مجمع نمایندگان تهران از جمله حجت‌الاسلام تقوی نسبت به پیشنهادات شورای شهر مثبت است، گفت:امیدواریم این دیدار و گفتگو، زمینه ساز اقدامات مناسبى در جهت خدمت به شهروندان و خیر و صلاح عمومى شهر و شهروندان باشد.

 

در دوره مجلس پیشین، تشکیل جلسات مجمع ٥١+٢ نفره (اعضا شوراى شهر تهران، نمایندگان تهران در مجلس، استاندار و شهردار) بعضا نتایج مثبتى در بحث قانونگذارى و برخى هماهنگى هاى اجرایى در رابطه با مشکلات کلانشهر تهران داشته است.

 

 

منبع:فارس

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی