کدخبر : 13705

پلیس برای کشف ماجرای قتل پسر کوچولو در انتظار به هوش آمدن مادر اوست.

راز  قتل هولناک  پسر 9 ساله در خرابه‌ای واقع در خیابان نامجوی تهران در حالی از سوی پلیس بررسی می‌شود که مادر وی نیز اقدام به  خودزنی  کرده و در  کما  به سر می‌برد.

 ساعت 2:30 دقیقه بعد از ظهر جمعه 9 آبان، ساکنان  خیابان نامجو  با شنیدن صدای فریادهای زنی جوان به کوچه آمده و با صحنه وحشتناکی رو‌به رو شدند.

جسد پسر بچه‌ای  کوچک و لاغر اندام در حالی که از ناحیه سر و گردن خونین بود وسط خرابه‌ها افتاده و در کنارش بدن نیمه جان زن جوانی قرار داشت که وی نیز رگ گردنش را زده و در حال  مرگ  بود.

 

راز جسد پسر 9 ساله تهرانی در خرابه / مادر خودزنی کرد

با اعلام موضوع به پلیس و اورژانس بلافاصله امدادگران در محل حاضر شدند و این مادر و پسر را به بیمارستان رساندنn اما مرگ پسر کوچولو تأیید شد و مادرش نیز تحت درمان قرار گرفت.

قتل پسر 9 ساله به بازپرس کشیک  قتل  پایتخت اعلام شد و با حضور تیم جنایی، نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد که زن جوان ابتدا با سنگ به سر پسرش کوبیده و بعد از آن با  تیغ رگ گردن  او را زده است.

 

زن جوان تهرانی بعد از قتل پسرش / رگ گردن خود را زد

زن جوان پس از قتل پسرش، اقدام به  خودزنی  کرده و باهمان  تیغ گلوی  خود را نیز بریده بود.

در تحقیقات میدانی، برگه‌ای پیدا شد که داخل آن مشخصات همسر زن جوان نوشته شده بود.

طبق اطلاعات این نامه زن جوان به‌خاطر اختلافاتی از همسرش جدا شده و شوهرش در برگه تعهد داده بود که به سراغ او و پسرش نرود.

با توجه به مشخصات همسر این زن که در برگه نوشته شده بود بازپرس جنایی دستور احضار این مرد را صادر کرد تا در این خصوص از وی تحقیق شود.

زن جوان در  کما  به سر می‌برد و بازپرس جنایی دستور داد، تا پس‌از بهبودی از زن جوان تحقیق و انگیزه او از این خودزنی و  قتل  فرزندش مشخص شود.

 

منبع: رکنا 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه