کدخبر : 12732

فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری قاتل جوان ۳۲ ساله در شهرستان دشتستان خبر داد.

سردار خلیل واعظی در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: در ساعت ۱۵ روز جمعه دوم خرداد سال جاری، فردی مشکوک در شهر وحدتیه اطراف منزل فردی که بعدا مشخص شد ساعاتی قبل به قتل رسیده است مشاهده شده و اهل منزل به تصور این که احتمالا این فرد سارق است از مردم استمدادخواهی می کنند، که با کمک به موقع مردم و تماس با ۱۱۰ فرد مشکوک توسط جوانان محل دستگیر و با حضور مامورین، فرد دستگیر و به کلانتری محل انتقال داده می شود.

 


جهت دریافت فوری یارانه ۴۰۰ تومانی اینجا کلیک کنید..


 

 

وی ادامه داد: در بررسی های اولیه پلیس مشخص شد که صاحب منزل ناپدید شده و در محل کار خود نیز حضور ندارد.

 

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای پیدا کردن جوان ناپدید شده و یا دستیابی به هرگونه سرنخ و یا آثار و علائم جرم احتمالی در گلخانه محل کار و همچنین زمین های اطراف آن آغاز کردند.

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: در جستجوهای صورت گرفته و انجام معاینه محل توسط پلیس، متاسفانه جسد خون آلود این جوان که توسط قاتل با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده و توسط وی در زیر وسایل داخل گلخانه مخفی شده بود کشف می شود.

 

سردار واعظی با بیان این که در تحقیقات صورت گرفته توسط کارآکاهان، قاتل که جوانی ۲۳ ساله و غیر بومی بوده ابتدا همه چیز را انکار کرده تا این که با انجام بازجویی های فنی و دستیابی به آثار و علائم جنایت، ناچار زبان به اعتراف گشوده و گفت: عصر روز پنج شنبه با اتوبوس راهی شهر برازجان شده و روز جمعه با برنامه ریزی قبلی مقتول را به بهانه اجاره گلخانه به محل قتل کشانده و چون از قصد من آگاه نبود او را غافلگیر و با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده و جسدش را مخفی کردم.

 


فیلم ازدواج پیرمرد 102 ساله با دختر 8 ساله در ایران + فیلم لورفته


 

 

به گزارش پلیس بوشهر، وی تصریح کرد: مقتول بدون هیچ شناختی به قاتل اعتماد کرده و با او برای انجام قرارداد عازم محل قتل شد و قاتل از این اعتماد سوءاستفاده کرد و نتیجه آن این حادثه تلخ می شود.

 

 

منبع: ایسنا 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه