کدخبر : 12584

​رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران از دستگیری دو برادر سارق منزل که با همدستی یکی از دوستانشان مرتکب سرقت می‌شدند، خبر داد و گفت: این دو برادر در زندان اصفهان بازداشت شدند.

به گزارش صدا و سیما، سرهنگ اختیاری افزود: سی‌ام تیر یک شاکی با حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی درباره جزئیات پرونده به کارآگاهان گفت  بعد از ظهر بیست و نهم تیر برای رفتن به مهمانی از منزل خارج و در نیمه‌های شب پس از بازگشت به منزل با در تخریب شده واحد مسکونی ام روبه رو و متوجه به هم ریختگی خانه و سرقت مقداری طلا، وجه نقد و پنج عدد ساعت مچی به ارزش دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال شدم. این مقام انتظامی گفت: کارآگاهان  آگاهی به نشانی اعلام شده مراجعه کردند و ضمن بررسی صحنه جرم موفق شدند دو تن از سارقان را شناسایی کنند. وی افزود: با شناسایی هویت سارقان مشخص شد که متهمان دو برادر به نام های سیامک و سیروس هستند و تاکنون چندین مرتبه به جرم سرقت دستگیر شده اند و به تازگی هنگام انجام سرقت توسط ماموران استان اصفهان دستگیر و روانه زندان شده اند.

کارآگاه اختیاری گفت: با هماهنگی‌های قضایی، متهمان به تهران منتقل شدند و به سرقت از منزل شاکی اعتراف و اظهار کردند که تاکنون با همکاری یکی از دوستانشان چندین فقره سرقت منزل در شمال غرب و غرب تهران را مرتکب شده اند. سومین متهم پرونده نیز در مخفیگاهش در21مرداد دستگیر شد.

 

 

منبع: خراسان 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه