کدخبر : 12158

رئیس پلیس فتا استان از شناسایی عامل مزاحمت اینترنتی خبر داد و گفت: متهم با ساخت پروفایل جعلی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، باعث ایجاد مزاحمت و هتک حیثیت شاکی شده بود.

رئیس پلیس فتا استان از شناسایی عامل  مزاحمت اینترنتی  خبر داد و گفت: متهم با ساخت پروفایل جعلی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، باعث ایجاد مزاحمت و هتک حیثیت شاکی شده بود.

 

سرهنگ "حشمت سلیمانی" گفت: در پی مراجعه خانمی 23 ساله به پلیس فتا مبنی بر ساخت حساب کاربری جعلی به نام وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام و درج شماره تلفنش در صفحه مورد نظر، در این راستا پرونده اولیه با هماهنگی مقام قضائی تشکیل و موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

 


عکس بی حجاب رومینا در آغوش دوست پسرش + فیلم و عکس


 

دست پسرخاله شیطان صفت در فارس رو شد

وی ادامه داد: با توجه به ارائه مستندات توسط شاکی و با بررسی‌های اولیه و اقدامات تخصصی صورت گرفته توسط تیم کارشناسان این پلیس مشخص شد متهم با استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام با ایجاد پروفایلی جعلی اقدام به انتشار تصاویرخصوصی شاکی به همراه شماره تلفن وی کرده که این موضوع سبب هتک حیثیت و ایجاد مزاحمت‎ برای ایشان شده است.

 

رئیس پلیس فتا استان گفت: با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان پلیس فتا با بررسی ادله ارائه شده توسط شاکی و طبق مستندات بدست آمده، متهم که پسر خاله شاکی بود را شناسایی و دستگیر کردند.

 

سرهنگ "سلیمانی" تصریح کرد: متهم در تحقیقات مقدماتی منکر هرگونه جرم شد که با هوشیاری کارشناسان پلیس فتا و مواجه‌ با مدارک، مستندات و ادله دیجیتال لب به سخن گشود و به بزه ارتکابی اعتراف کرد.

 

این مقام سایبری با بیان اینکه متهم هدف خود از این کار را انتقام و خصومت شخصی عنوان کرد، گفت: انتشار فیلم و تصاویر خصوصی دیگران بدون رضایت آن‌ها‌، اغلب موجب هتک حرمت افراد شده است و این موضوع برابر قانون جرم است و قانون گذار برای آن مجازات تعیین کرده است.

 


فوری// جهت ثبت نام وام 100 میلیونی اینجا کلیک کنید


 

 

سرهنگ "سلیمانی" با معرفی سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir، از کاربران درخواست کرد از مطالب آموزشی این سایت استفاده کرده و در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک و مجرمانه آن را از طریق لینک سامانه پاسخگویی، با ما در میان بگذارند.

 

 

منبع: رکنا 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • ناشناس
   0

   بلایی به سرش بیارن تا دفعه دیگه از طریق قوم و خانواده نزدیک از این کارها یادشون بره

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه