کدخبر : 11970

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از آتش‌سوزی گسترده در یک کارگاه صنعتی در شهرری و اطفای آن خبر داد.

سیدجلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک کارگاه صنعتی در شهرری، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 8:40 صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک کارگاه صنعتی و تولیدی واقع در شهرری، خیابان شهید رجایی، خیابان ترانسفور به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه امکانات کامل خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران افزود: محل حادثه سوله‌ای مسقف با سقفهای شیروانی به وسعت حدودی 500 متر بود که در زمینه تولید و نگهداری روکشهای صندلی فعالیت می‌کرد.

وی خاطرنشان کرد: در نیم طبقه بالایی به وسعت حدود 200 متر بسته‌های تولید شده روکش و صندلی آماده و ابر، اسفنج و پارچه در حجم زیاد نگهداری می‌شد که در آن آتش‌سوزی روی داده بود.

ملکی با اشاره به متصاعد شدن دود حاصل از آتش‌سوزی از درزهای این سوله به بیرون از آن، بیان کرد: آتش‌نشانان عملیات را آغاز کرده و موفق به کنترل آن شدند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: در نهایت از سرایت آتش به طبقه پایینی، سوله‌ها و کارگاه‌های همجوار جلوگیری شد؛ این حادثه مصدوم و تلفات جانی برجای نگذاشت، در ساعت 10:37 بعد از پایان عملیات، لکه‌گیری و ایمن‌سازی، محل حادثه تحویل مالکان و مسئولان شد و آتش‌نشانان به ایستگاه‌های خود مراجعت کردند.

 

منبع: تسنیم

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه