کدخبر : 10688

فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری زوج سارقی که از طریق آگهی سایت دیوار اقدام به سرقت طلا کرده بودند،خبر داد.

به گزارش رصدورزشی به نقل از پایگاه خبری پلیس، مرادحسین جعفریان فرمانده انتظامی شهرستان قم اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر سرقت طلا در آگهی سایت دیوار و مراجعه فروشنده به کلانتری ۲۶ قائم، باعث شد موضوع در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان قم گیرد.

فرمانده انتظامی شهرستان قم افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد شخصی مقداری طلا در سایت دیوار آگهی فروش کرده بود و فردی به همراه همسرش برای خرید طلا به منزل صاحب آگهی مراجعه کرده است.

جعفریان ادامه داد: خریدار سعی می‌کند اعتماد فروشنده را فراهم کند و به همراه دوستش با خودروی سواری به منزل فروشنده مراجعه می‌کند و پس از گرفتن طلا، اقدام به درگیری با فروشنده کرده و بلافاصله از محل متواری می‌شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم اضافه کرد: با انجام یکسری اقدامات پلیسی، ماموران کلانتری ۲۶ قائم موفق شدند دو نفر سارق و همسر او را دستگیر و خودروی موصوف را نیز توقیف کنند.

جعفریان بیان کرد: متهمان به فروش طلاها به یک مغازه طلافروشی که سابقه مال‌خری نیز داشت، اعتراف کردند و فرد مال خر، دستگیر و متهمان به همراه پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضایی استان شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه