کدخبر : 10620

تصادف شدید تیبا با تریلی در بزرگراه شهید همت یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

رکنا نوشت: ساعت 02:47 بامداد امروز (دوشنبه 23 تیر 99) در پی تماس خودروهای عبوری  از مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید همت، تقاطع شیخ بهایی مبنی بر برخورد یک دستگاه خودروی سواری و تریلی حمل بار با یکدیگر، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه 49 و نجات 18 را به محل حادثه  اعزام کرد.

مجید نیکبخت؛ فرمانده تیم عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری تیبا با قسمت عقب خودروی تریلی حمل بار برخورد کرده و خانمی 72 ساله از قسمت شاگرد در خودروی سواری محبوس شده بود.

وی افزود: آتش‌نشانان به سرعت با استفاده از ابزار نجات و "هولماترو" اقدام به بیرون آوردن این بانوی سالخورده از داخل اتاقک خودرو کردند و وی را تحویل امدادگران اورژانس دادند.

نیکبخت با اعلام فوت مصدوم توسط امدادگران اورژانس خاطرنشان کرد: در این حادثه یک مرد  74 ساله نیز مصدوم شد که توسط امدادگران اورژانس تحت معاینات اولیه قرار گرفت و برای مداوا به  مرکز درمانی انتقال یافت.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان با ایمن‌سازی محل حادثه و انتقال خودروی سواری به حاشیه امن بزرگراه، با هماهنگی ستاد فرماندهی به مأموریت خود پایان دادند.

 

 

منبع: رکنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه