ببینید | راهکار عجیب وزیر دفاع پاکستان برای کنترل جمعیت!

کدخبر : 34993

اظهارات عجیب وزیر دافع پاکستان در مورد کنترل جمعیت او را به سوژه رسانه ها تبدیل کرد.

 گاهی اوقات رهبران سیاسی اظهاراتی می‌کنند که نه تنها منطقی به نظر نمی‌رسد بلکه خنده دار است.. اغلب اوقات چنین ویدئو‌هایی در رسانه‌های اجتماعی پخش می‌شوند و مردم را در اینترنت درمورد نظرات این سیاست مداران که در یک محیط عمومی عنوان شده به فکر فرو می‌برد.

یکی از این ویدئو‌ها که به تازگی منتشر شده مربوط به پاکستان است. خواجه آصف، وزیر دفاع پاکستان در مورد کنترل جمعیت در یک کنفرانس خبری، راهکاری را مطرح کرد که نه تنها موجب خنده حضار بلکه واکنش طنز کاربران در فضای مجازی شد.  

 این ویدئو به دلایل این اظهار نظر عجیب وزیر دفاع پاکستان در اینترنت در حال دست به دست شدن است.

 نایلا عنایت، روزنامه نگار محلی اولین بار این ویدئو را در توئیتر منتشر کرد. او در شرح این ویدئو نوشت: «وزیر دفاع در نشست خبری به فرضیه عجیبی در خصوص افزایش جمعیت اشاره کرد. وزیر دفاع پاکستان گفت: «تحقیقات جدید نشان می‌دهد که بچه‌ها را نمی‌توان بعد از ساعت ۸ شب به دنیا آورد. وزیر دفاع گفت: «در کشور‌هایی که بازار‌ها در ساعت ۸ شب تعطیل می‌شوند، افزایش جمعیت وجود ندارد.»

این ویدئو اظهار نظر وزیر دفاع پاکستان پس از آنکه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد کاربران را متحیر کرد. این ویدئو با واکنش طنز کاربران همراه بود.

 کاربری به طعنه نوشت: "این یک یافته درخشان توسط تحقیقات دولت پاکستان است. این یک کمک بی نظیر به بشریت است. باید به آن‌ها بالاترین جایزه در زمینه تحقیقات علمی در جهان داده شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ